Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen, Info over lidmaatschapLid worden

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Coronaprotocol 

Trainingsrooster binnen sporten
Roosters > Trainingen

 

 

 

 

 

Zaterdag 13-11
bestel nasi+saté

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster buiten sporten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

N33

Linde Dekker
Fenne Grefhorst
Lotte van Helden
Liselot Nouwen
Sofie Otten

Begeleiding

Ilse Tiemens
Trainer
Marit Koning
Trainer
Eric Elzinga
Coach
Marjolein Boger
Coach
Reinier Ringers
Coach
NaamFunctieLeefftijdNevobo
Linde Dekker8CPT1B1M
Fenne Grefhorst8CPT0Z13
Lotte van Helden7CPT0Y98
Liselot Nouwen7CPT0T4M
Sofie Otten7
Ilse TiemensTrainerCKP0G53
Marit KoningTrainerCJJ6N4I
Eric ElzingaCoachCFK4L83
Marjolein BogerCoach
Reinier RingersCoach
Dag Hal Veld15:00
15:30
15:30
16:00
16:00
16:30
16:30
17:00
17:00
17:30
17:30
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:30
21:30
22:00
22:00
22:30
Woensdag Osc 3               
Woensdag Osc 4               
Vrijdag Osc 1               

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
  • Extern: andere locatie
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
    za 29 jan 09:30Jumbo Van Andel-Ormi N3 3MFC Klarenbeek (De Pauw), Klarenbeek
    za 29 jan 10:00Jumbo Van Andel-Ormi N3 2MFC Klarenbeek (De Pauw), Klarenbeek
    za 05 feb 09:30Dros-Alterno N3 4Alternohal, Apeldoorn
    za 05 feb 10:00Dros-Alterno N3 2Alternohal, Apeldoorn
    za 12 mrt 09:00Dros-Alterno N3 3Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 12 mrt 09:30Dros-Alterno N3 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 19 mrt 09:30Jumbo Van Andel-Ormi N3 2Alternohal, Apeldoorn
    za 19 mrt 10:00Jumbo Van Andel-Ormi N3 1Alternohal, Apeldoorn
    za 02 apr 09:00Dros-Alterno N3 3De Bhoele, Eerbeek
    za 02 apr 09:30Dros-Alterno N3 1De Bhoele, Eerbeek
    za 09 apr 09:30Dros-Alterno N3 4Pr. Willem Alexanderhal, Epe
    za 09 apr 10:00Dros-Alterno N3 2Pr. Willem Alexanderhal, Epe

    Spelersformulieren per Wedstrijddag per Coach
    DatumNaamDynamoGastenFunctie