Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

  • 17-1 19.30 - Europacupwedstrijd - Portugal
  • 20-1 15.00 - Dynamo’s Family Super Sunday
  • 24-1 19.30 - Halve finale beker

 

 

 

 

 

Zondag 23 december 2 tegen 2 toernooi

Geef je op als team!

 

 

 

 

Domino's Europa Cup Pizza avond

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza van Domino's op zaterdag 15 september

 

 

 

 

 

Schrijf je nu in voor het minikamp!

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

MC2 speelt C 1e klasse

Jada Derickx
Nr. 1
Aysha Meering
Nr. 4
Sofie Vellinga
Nr. 8
Mila Sombroek
Nr. 26
Eline Pouw
Nr. 29
Fleur Sonneveld
Nr. 36
Eva Tiberius
Nr. 39
Lissy Janssen
Nr. 40
Esmay Rietveld
Nr. 48
Isadora do Nascimento Brinkman
Nr. 56

Begeleiding

Anja Denekamp
Ctp commissie/Trainer
Michael Beugelsdijk
Trainer
Ronald Lemmers
Trainer/Coach

Overig

Cas Abraham
Adoptant
Nr.NaamPositie
Functie
LeeftijdNevobo
1Jada Derickxsv11CMS6X7B
4Aysha Meeringmid11CMV5K5K
8Sofie Vellingapl12CNJ2F7L
26Mila Sombroeksv12CMS1L7I
29Eline Pouwsv12CNJ2F8M
36Fleur Sonneveldpl12CMM1X38
39Eva Tiberiusmid12CMH1K65spelregelbewijs
40Lissy Janssendia11CMV5K0P
48Esmay Rietveldpl12CMM1X16
56Isadora do Nascimento Brinkmandia12CNC2R89
Anja DenekampCtp commissie
Trainer
CNJ7L2Pspelregelbewijs
Michael BeugelsdijkTrainerCHN7C1R1e kl licentie
Ronald LemmersTrainer
Coach
CFL2M941e kl licentie
Cas AbrahamAdoptant
Niet beschikbaar
Programma op de Nevobosite

DatumTegenstanderHal/PlaatsThuis: Tellen
+ evt. bardienst
Uit: rijden
Bardienst
periode
Opmerking
za 19 jan 09:00VVH MC 1De Sijpel, HARDERWIJK Lissy J, Fleur S, Mila S
vr 25 jan 19:00SV Dynamo Apeldoorn MC 3Omnisport Apeldoorn, APELDOORN Eva T, Aysha M
za 02 feb 11:30Avior MC 2Omnisport Apeldoorn, APELDOORN Esmay R, Sofie V
za 16 feb 12:30Avior MC 2Sporthal Schalkhaar, SCHALKHAAR Sofie V, Esmay R, Aysha M
za 02 mrt 11:30VVH MC 2Omnisport Apeldoorn, APELDOORN Mila S, Fleur S09:20-11:20
do 07 mrt 17:15SV Dynamo Apeldoorn MC 3Omnisport Apeldoorn, APELDOORN Linda U, Eline W
za 09 mrt 10:00VVH MC 2De Sijpel, HARDERWIJK Eva T, Eline P, Isadora N
za 16 mrt 11:30VVH MC 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN Lissy J, Jada D09:20-11:20
za 13 apr 11:30Avior MC 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN Isadora N, Eline P

DatumNaamDynamoGastenFunctie