Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

MB1 speelt B Hoofdklasse

Anna Jongeneel
Nr. 5
Laurine Geerdes
Nr. 7
Jildou Wissels
Nr. 9
Lya van der Haar
Nr. 12
Jade Gomis
Nr. 23
Esmee Radstake
Nr. 25
Madelon Masselink
Nr. 29
Roos Streep
Nr. 38
Marit van Egten
Nr. 41
Linda Ufkes
Nr. 53

Begeleiding

David Bergsma
Trainer/Coach
Nr.NaamPositie
Functie
LeeftijdNevobo
5Anna Jongeneeldia12CPF7D5W
7Laurine Geerdeslib12
9Jildou Wisselsmid14CMY6X4G
12Lya van der Haarlib13
23Jade Gomispl14CNJ2F9N
25Esmee Radstakepl12CMM1X0F
29Madelon Masselinkmid13CNP6T7N
38Roos Streeppl14CMK0Z2A
41Marit van Egtensv14CMS1M9N
53Linda Ufkesmid15CMM1X6B
David BergsmaTrainer
Coach
CFL1Q24
Dag Hal Veld16:00
16:30
16:30
17:00
17:00
17:30
17:30
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:30
21:30
22:00
22:00
22:30
Dinsdag Osc 1             
Dinsdag Osc 2             
Donderdag Wel 3             

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
  • Extern: andere locatie
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsThuis: Tellen
    + evt. bardienst
    Uit: rijden
    Bardienst
    periode
    Opmerking
    za 26 sep 12:30Seesing Flex / Longa '59 MB 1Hamalandhal, Lichtenvoorde Esmee R, Madelon M, Jildou W
    za 03 okt 11:30Tornado Geesteren MB 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn Linda U, Anna J
    za 10 okt 12:00TiMaX/DeVoKo MB 1Dorper Esch, Denekamp Laurine G, Lya H, Jade G
    za 24 okt 13:00Tornado Geesteren MB 1De Ransuil, Geesteren OV Anna J, Linda U, Marit E
    za 07 nov 11:30Rivo Rijssen MB 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn Jade G, Lya H
    za 21 nov 09:30Rivo Rijssen MB 1Reggehal, Rijssen Roos S, Esmee R, Madelon M
    za 28 nov 11:30TiMaX/DeVoKo MB 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn Laurine G, Jildou W
    vr 04 dec 19:00Seesing Flex / Longa '59 MB 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn Madelon M, Esmee R
    za 12 dec 12:00Havoc MB 1De Bouwmeester, Haaksbergen Jildou W, Laurine G, Lya H

    DatumNaamDynamoGastenFunctie