Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen, Info over lidmaatschapLid worden

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Coronaprotocol 

Trainingsrooster binnen sporten
Roosters > Trainingen

 

 

 

 

 

Zaterdag 13-11
bestel nasi+saté

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster buiten sporten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JA1 speelt A Topklasse

Micha Lammertink
Nr. 8
Raoul Kerkdijk
Nr. 9
Miles Westfa
Nr. 12
Jarno van der Linden
Nr. 21
Wietze Strikwerda
Nr. 23
Diederik van Zuidam
Nr. 24
Niels Dubbelhuis
Nr. 25
Dylan Sterling
Nr. 31
Stijn Krimp
Nr. 34
Jordi van Laar
Nr. 37

Begeleiding

Lennaert Hogenhout
Trainer
Redbad Strikwerda
Coach/Trainer
Nr.NaamPositie
Functie
LeefftijdNevobo
8Micha Lammertink14CMG8X1X
9Raoul Kerkdijk15CPH2J44
12Miles Westfa14CNN4R6Q
21Jarno van der Linden14CMM1W68
23Wietze Strikwerda15CNT2Z4C
24Diederik van Zuidam14CNL5H7M
25Niels Dubbelhuis15CNT3C0M
31Dylan Sterling16CMM1X5A
34Stijn Krimp15CMM2D6O
37Jordi van Laar13CMZ8R0L
Lennaert HogenhoutTrainerCKQ9V3E
Redbad StrikwerdaCoach
Trainer
CGB4Y2I
Dag Hal Veld15:00
15:30
15:30
16:00
16:00
16:30
16:30
17:00
17:00
17:30
17:30
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:30
21:30
22:00
22:00
22:30
Dinsdag Wel 3               
Donderdag Osc 4               

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
  • Extern: andere locatie
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsThuis: Tellen
    + evt. bardienst
    Uit: rijden
    Bardienst
    periode
    Opmerking
    za 29 jan 13:00VVH JA 1De Sijpel, Harderwijk Miles W, Dylan S, Jordi L
    za 05 feb 16:00Apollo 8 JA 1de Veste, Borne Stijn K, Micha L, Raoul K
    za 19 feb 16:00DIOS JA 1Eurohal, Dinxperlo Diederik Z, Niels D, Miles W
    za 05 mrt 13:30Apollo 8 JA 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn Niels D, Diederik Z
    za 19 mrt 13:30SSS JA 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn Raoul K, Stijn K
    za 02 apr 11:30VVH JA 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn Jordi L, Dylan S
    za 09 apr 14:45SSS JA 1De Meerwaarde, Barneveld Dylan S, Jordi L, Stijn K
    za 23 apr 13:30DIOS JA 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn Miles W, Niels D

    DatumNaamDynamoGastenFunctie