Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

 

 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Coronaprotocol voor leden 

Trainingsrooster binnen sporten
Roosters > Trainingen

 

 

 

 

 

Trainingsrooster buiten sporten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Scheidsrechters

Aantal wedstrijden

Een scheidsrechter (1 punt) telt mee voor het team waar hij/zij als speler/speelster op de website is ingedeeld. Partners/vrienden, coaches etc. kunnen als `Scheidsrechter voor team` aan een team worden gekoppeld (zij staan ook op de teampagina). Stuur hiervoor een mail naar scheidsrechters@svdynamo.nl.
Dames
D2
D3
D4
D5
D6
D7
D8
D9
D10
D11
D12
Aantal punten
4
6+
6+
6+
6+
6+
6+
6+
6+
6+
6+
Heren
H2
H3
H4
H5
H6
H7
H8
H9
H10
Aantal punten
6+
6+
6+
6+
6+
6+
6+
6+
6+

Thuisprogramma, 1 VACANTE wedstrijden


  • 1 Top Jeugd of 1e/2e klasse senioren, waarvoor licentie 1e/2e klasse senioren vereist is
  • jeugdwedstrijden of senioren 3e/4e klasse, waarvoor spelregeltoets is vereist

  • Weet je niet wat je mag fluiten, kijk dan hier!
    Laat alle wedstrijden zien Laat alleen vacante wedstrijden zien
    Datum tijdsorteerpictogramNivo team/
    scheids (toelichting)
    VeldDynamoGastenArbitrageOpmerking
    vr 24 sep 19:002e kl. ✅ ✅ 1 HS 7Spiker HS 1 Peter van Vliet
    vr 24 sep 21:003e div.2 HS 4Apollo 8 HS 2 1e René Spijkerbosch
    2e Sander de Graaf
    za 25 sep 13:002e kl. Jgd ✅ 4 JB 1Innovatiemakelaars.nl WSV JB 1 Robert van Vliet
    za 25 sep 13:003e kl. Jgd ✅ 3 MA 3AETOS MA 2 Marianne Gosens
    za 25 sep 13:001e kl. Jgd ✅ 2 MB 3VVH MB 1 Gerreke de Weijer
    za 25 sep 13:003e kl. Jgd ✅ 1 MC 4Klarenbeek MC 1 Julianne Van Houten
    za 25 sep 15:003e kl. ✅ 1 DS 11Bruvoc DS 2 Hilke Tol
    za 25 sep 15:001e kl. ✅ ✅ 4 HS 5EVV Bultman-Hartholt HS 2 Ilse van Beusekom
    za 25 sep 15:001e kl. Jgd ✅ 3 MA 2Avior MA 1 Derk Jan Konijnenberg
    za 25 sep 15:001e kl. Jgd ✅ 2 MC 1VVH MC 1 Fleur Dubbelhuis
    za 25 sep 17:002e div.1 DS 3Fysiotherapie Scheepjeshof/VCV DS 1 1e Peter van Vliet
    2e Hein Kers
    za 25 sep 17:002e kl. ✅ ✅ 2 HS 8Blok EVC HS 1 H6 Aangewezen
    zo 26 sep 15:00Eredivisie1HS 1Amysoft Lycurgus HS 1 1e Hélène Geldof
    2e Suleyman Yalcin
    Jury Jac van Osta
    Lijnr. Ricardo Umans
    Lijnr. Alex de Kok
    vr 01 okt 19:001e kl. ✅ ✅ 1 DS 6A.B.S. DS 1 Peter van Vliet
    vr 01 okt 19:002e kl. ✅ ✅ 2 HS 7SV Dynamo Apeldoorn HS 9 Birgit van Lambalgen
    vr 01 okt 21:002e kl. ✅ ✅ 1 DS 10Voorwaarts DS 5 Fleur de Jong
    za 02 okt 11:001e kl. ✅ ✅ 1 DS 9Blauw Wit DS 1 Ilse van Beusekom
    za 02 okt 11:002e kl. Jgd ✅ 2 MB 4Surf MB 1 Suzanne Gosens
    za 02 okt 11:00Hfd kl. Jgd ✅ 3 MB 2Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MB 1 H5 Aangewezen
    za 02 okt 11:00Hfd kl. Jgd ✅ 4 MB 1Havoc MB 1 Fleur Dubbelhuis
    za 02 okt 13:003e kl. ✅ 1 DS 11SV Dynamo Apeldoorn DS 12 Maud Messing
    za 02 okt 13:003e kl. ✅ 2 HS 10BSV HS 3 H5 Aangewezen
    vr 08 okt 19:003e kl. ✅ 2 DS 12DIAVO DS 3 Jan Ploeg
    vr 08 okt 19:00Prom. kl.1 DS 5SSS DS 3 1e Jeroen van der Linden
    vr 08 okt 21:003e div.2 HS 4Time Out'75 HS 1 1e Frank Geerling
    2e Jeroen van der Linden
    vr 08 okt 21:001e kl. ✅ ✅ 1 HS 6Hellas HS 2 Inge Fokke
    vr 08 okt 21:152e kl. ✅ ✅ 3 HS 9E.S.V. HS 1 D5 Aangewezen
    za 09 okt 09:30Hfd kl. Jgd ✅ 1 MB 2A.B.S. MB 1 Diederik van Zuidam
    za 09 okt 09:302e kl. Jgd ✅ 2 MC 3Avior MC 2 Anouk Kalksma
    za 09 okt 11:301e kl. ✅ ✅ 2 DS 8EVV Bultman-Hartholt DS 2 D2 Aangewezen
    za 09 okt 11:301e kl. ✅ ✅ 4 HS 5REBO ERA Makelaars/Rebelle HS 2 H3 Aangewezen
    za 09 okt 11:30Hfd kl. Jgd ✅ 3 JC 1Dros-Alterno JC 1 Maud van Lohuizen
    za 09 okt 11:301e kl. Jgd ✅ 1 MC 1Avior MC 1 D2 Aangewezen
    za 09 okt 13:302e div.1 DS 3Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 3
    za 09 okt 13:302e div.4 HS 3BVC'73 HS 1 1e Johan Berkhof
    2e Wim van der Veen
    za 09 okt 13:301e kl. ✅ ✅ 2 DS 7Avior DS 5 H2 Aangewezen
    za 09 okt 13:30Hfd kl. Jgd ✅ 3 JA 1SSS JA 1 Fleur Dubbelhuis
    za 09 okt 16:301e div.1 DS 2VoCASA DS 2 1e Ronald Vos
    2e Marcel van Let
    za 09 okt 16:303e div.2 DS 4Avior DS 2 1e Maud van Lohuizen
    2e Ilse van Beusekom
    za 09 okt 16:30Top div.4 HS 2EVV Bultman-Hartholt HS 1 1e Matthijs Hasselerharm
    2e Carlienjo Klinge
    za 09 okt 20:00Eredivisie1HS 1Sliedrecht Sport HS 1
    zo 10 okt 15:00Eredivisie1 DS 1Team22 DS 1
    vr 15 okt 19:002e kl. ✅ ✅ 1 HS 7DIAVO HS 3 Peter van Vliet
    vr 15 okt 21:002e kl. ✅ ✅ 1 DS 10Dros-Alterno DS 8 H2 Aangewezen
    za 16 okt 09:001e kl. Jgd ✅ 1 MA 2Dros-Alterno MA 1 Vera van Delden
    za 16 okt 09:001e kl. Jgd ✅ 4 MB 3EVV Bultman-Hartholt MB 1 Aysha Meering
    za 16 okt 09:002e kl. Jgd ✅ 3 MB 4Dros-Alterno MB 3 Lynn Lettink
    za 16 okt 09:003e kl. Jgd ✅ 2 MC 4Langhenkel/HEC MC 1 Marianne Katerberg
    za 16 okt 11:001e kl. ✅ ✅ 4 DS 9Surf DS 1 vacant
    za 16 okt 11:002e kl. Jgd ✅ 3 JB 1Avior JB 1 Yvonne Dronkers
    za 16 okt 11:003e kl. Jgd ✅ 2 MA 3AETOS MA 3 Rieke Horsman
    za 16 okt 11:00Hfd kl. Jgd ✅ 1 MA 1SSS MA 1 Diederik van Zuidam
    za 16 okt 13:003e kl. ✅ 4 DS 11Avior DS 11 H5 Aangewezen
    za 16 okt 13:003e kl. ✅ 3 HS 10DIAVO HS 5 H5 Aangewezen
    do 21 okt 20:00Eredivisie1 DS 1Laudame Financials VCN DS 1
    za 23 okt 09:001e kl. Jgd ✅ 4 MA 2Avior MA 2 Kim Lacroix
    za 23 okt 09:00Hfd kl. Jgd ✅ 2 MB 1Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 MB 1 Fleur Dubbelhuis
    za 23 okt 09:001e kl. Jgd ✅ 3 MC 1Avior MC 1 H10 Aangewezen
    za 23 okt 09:002e kl. Jgd ✅ 1 MC 2S.C. GORSSEL MC 1 Ilse Wolbrink
    za 23 okt 11:001e kl. ✅ ✅ 4 DS 7Hevo DS 2 Fleur Dubbelhuis
    za 23 okt 11:002e kl. Jgd ✅ 2 MB 4Woudenberg MB 1 Else Rogier
    za 23 okt 11:00Hfd kl. Jgd ✅ 1 MB 2Seesing Flex | Longa`59 MB 1 Maud van Lohuizen
    za 23 okt 11:003e kl. Jgd ✅ 3 MC 4Avior MC 3 Anja Denekamp
    vr 29 okt 19:001e kl. ✅ ✅ 4 DS 8Volta DS 2 Peter van Vliet
    vr 29 okt 19:00Prom. kl.1 DS 5Gemini DS 2
    vr 29 okt 19:00Hfd kl. Jgd ✅ 3 MA 1TweeVV MA 1 Joost Siegelaar
    vr 29 okt 19:001e kl. Jgd ✅ 2 MB 3VZK MB 1 H4 Aangewezen
    vr 29 okt 21:003e div.2 HS 4Harambee HS 1
    vr 29 okt 21:003e kl. ✅ 1 DS 12BSV DS 2 D5 Aangewezen
    vr 29 okt 21:002e kl. ✅ ✅ 4 HS 8SV Dynamo Apeldoorn HS 7 H3 Aangewezen
    vr 29 okt 21:002e kl. ✅ ✅ 3 HS 9Blok EVC HS 1 D5 Aangewezen
    za 30 okt 09:00Hfd kl. Jgd ✅ 4 JA 1Apollo 8 JA 1 D2 Aangewezen
    za 30 okt 09:00Hfd kl. Jgd ✅ 3 JC 1Twente '05 JC 1 D2 Aangewezen
    za 30 okt 09:001e kl. Jgd ✅ 1 MC 1VVH MC 1 Marit Heupink
    za 30 okt 09:002e kl. Jgd ✅ 2 MC 3Hevo MC 2 Esmee Radstake
    za 30 okt 11:002e div.1 DS 3Seesing Flex | Longa`59 DS 1
    za 30 okt 11:003e div.3 DS 4Innovatiemakelaars.nl WSV DS 1
    za 30 okt 11:001e kl. ✅ ✅ 2 DS 7BSV DS 1 Marit Heupink
    za 30 okt 11:001e kl. ✅ ✅ 4 HS 5Blauw Wit HS 3 Ilse van Beusekom
    za 30 okt 13:001e div.1 DS 2Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 DS 2
    za 30 okt 13:002e div.2 HS 3SSS HS 3
    za 30 okt 13:30Top div.4 HS 2QoppoConsult/AVV Keistad HS 1
    za 30 okt 17:00Eredivisie1 DS 1Sliedrecht Sport DS 1
    za 30 okt 20:00Eredivisie1HS 1Amysoft Lycurgus HS 1
    vr 05 nov 19:001e kl. ✅ ✅ 1 DS 6Avior DS 5 H2 Aangewezen
    vr 05 nov 19:003e kl. ✅ 2 HS 10DIAVO HS 4 Joelle Fama
    za 06 nov 13:001e kl. Jgd ✅ 3 MA 2Dros-Alterno MA 1 Derk Jan Konijnenberg
    za 06 nov 13:001e kl. Jgd ✅ 4 MB 3Dros-Alterno MB 2 Gerreke de Weijer
    za 06 nov 13:002e kl. Jgd ✅ 2 MB 4TweeVV MB 1 Jade Gomis
    za 06 nov 13:002e kl. Jgd ✅ 1 MC 2Innovatiemakelaars.nl WSV MC 1 Linda Ufkes
    za 06 nov 15:001e kl. ✅ ✅ 1 DS 9O.M.S. DS 1 H9 Aangewezen
    za 06 nov 15:003e kl. ✅ 2 DS 11Vocluma DS 1 Hilke Tol
    vr 12 nov 19:003e kl. ✅ 2 DS 12REBO ERA Makelaars/Rebelle DS 4 Jan Ploeg
    vr 12 nov 19:00Prom. kl.1 DS 5Gemini DS 1
    vr 12 nov 21:003e div.2 HS 4Avior HS 2
    vr 12 nov 21:001e kl. ✅ ✅ 1 HS 6Dros-Alterno HS 4 D5 Aangewezen
    vr 12 nov 21:152e kl. ✅ ✅ 4 HS 8DIAVO HS 3 Leo Kamerbeek
    vr 12 nov 21:152e kl. ✅ ✅ 3 HS 9Dros-Alterno HS 5 H3 Aangewezen
    za 13 nov 09:002e kl. Jgd ✅ 4 JB 1Vrivo JB 1 Annika ten Hove
    za 13 nov 09:00Hfd kl. Jgd ✅ 3 JC 1Voorsterslag/VC Zwolle JC 1 Minke Hoge Bavel
    za 13 nov 09:00Hfd kl. Jgd ✅ 1 MB 1TiMaX/DeVoKo MB 2 Maud van Lohuizen
    za 13 nov 09:002e kl. Jgd ✅ 2 MC 3Dros-Alterno MC 3 Marit Lettink
    za 13 nov 11:002e div.3 DS 3Heyendaal DS 1
    za 13 nov 11:003e div.1 DS 4Dros-Alterno DS 3
    za 13 nov 11:001e kl. ✅ ✅ 2 DS 8Volleybalvereniging Zeewolde DS 1 H9 Aangewezen
    za 13 nov 11:001e kl. ✅ ✅ 4 HS 5Avior HS 6 H9 Aangewezen
    za 13 nov 13:001e div.1 DS 2Rosstars DS 1
    za 13 nov 13:002e div.2 HS 3Volga HS 1
    za 13 nov 13:30Top div.4 HS 2FOOX Olhaco HS 1
    za 13 nov 17:00Eredivisie1 DS 1VC Sneek DS 1
    za 13 nov 20:00Eredivisie1HS 1VoCASA HS 1
    vr 19 nov 19:001e kl. ✅ ✅ 1 DS 6Hevo DS 2 Peter van Vliet
    vr 19 nov 19:002e kl. ✅ ✅ 2 HS 7E.S.V. HS 1 H2 Aangewezen
    vr 19 nov 21:002e kl. ✅ ✅ 1 DS 10WSV DS 1 Joost Siegelaar
    za 20 nov 11:002e kl. Jgd ✅ 4 JB 1Innovatiemakelaars.nl WSV JB 1 Mark Engelen
    za 20 nov 11:003e kl. Jgd ✅ 3 MA 3Labyellov MA 1 Jasmijn van Bronswijk
    za 20 nov 11:002e kl. Jgd ✅ 1 MC 2Dros-Alterno MC 4 Hilda Knaapen
    za 20 nov 11:003e kl. Jgd ✅ 2 MC 4Langhenkel/HEC MC 1 Jasmijn van Bronswijk
    za 20 nov 13:001e kl. ✅ ✅ 1 DS 9Hellas DS 2 H9 Aangewezen
    za 20 nov 13:003e kl. ✅ 2 DS 11DIAVO DS 3 Joost Siegelaar
    za 20 nov 13:003e kl. ✅ 4 HS 10BSV HS 2 Joost Siegelaar
    za 20 nov 13:001e kl. Jgd ✅ 3 MA 2Avior MA 1 H9 Aangewezen
    za 20 nov 15:001e kl. ✅ ✅ 4 HS 5DIAVO HS 1 H6 Aangewezen
    za 20 nov 15:002e kl. ✅ ✅ 3 HS 8SV Dynamo Apeldoorn HS 9 H6 Aangewezen
    wo 24 nov 00:00Eredivisie1HS 1Talentteam Papendal HS 1
    vr 26 nov 19:003e kl. ✅ 2 DS 12REBO ERA Makelaars/Rebelle DS 3 H4 Aangewezen
    vr 26 nov 19:00Prom. kl.1 DS 5AETOS DS 1
    vr 26 nov 21:003e div.2 HS 4Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 HS 1
    vr 26 nov 21:001e kl. ✅ ✅ 1 HS 6DIAVO HS 1 H2 Aangewezen
    za 27 nov 09:303e kl. Jgd ✅ 4 MA 3LIVO MA 2 Michelle Evertse
    za 27 nov 09:301e kl. Jgd ✅ 3 MB 3Avior MB 1 Maura Lukassen
    za 27 nov 09:30Hfd kl. Jgd ✅ 1 MB 1Apollo 8 MB 1 H4 Aangewezen
    za 27 nov 11:301e kl. ✅ ✅ 2 DS 8Blok EVC DS 1 H4 Aangewezen
    za 27 nov 11:301e kl. ✅ ✅ 4 HS 5DIAVO HS 2 H4 Aangewezen
    za 27 nov 11:30Hfd kl. Jgd ✅ 3 JC 1Rabobank Orion Volleybal Doetinchem JC 1 H4 Aangewezen
    za 27 nov 11:30Hfd kl. Jgd ✅ 1 MA 1Havoc MA 1 D3 Aangewezen
    za 27 nov 13:302e div.1 DS 3Simplex/SSS DS 1
    za 27 nov 13:302e div.4 HS 3AETOS HS 1
    za 27 nov 13:301e kl. ✅ ✅ 2 DS 7SV Dynamo Apeldoorn DS 6 H2 Aangewezen
    za 27 nov 13:30Hfd kl. Jgd ✅ 3 JA 1Dros-Alterno JA 1 Fleur Dubbelhuis
    za 27 nov 16:301e div.1 DS 2Halley DS 1
    za 27 nov 16:303e div.2 DS 4REBO ERA Makelaars/Rebelle DS 1
    za 27 nov 16:30Top div.4 HS 2Zalsman Reflex HS 1
    za 27 nov 20:00Eredivisie1 DS 1Booleans/ VV Utrecht DS 1
    vr 03 dec 19:003e kl. ✅ 1 DS 12Bruvoc DS 2 Marit Weverink
    vr 03 dec 21:002e kl. ✅ ✅ 3 HS 9Langhenkel/HEC HS 1 H3 Aangewezen
    za 11 dec 13:00Hfd kl. Jgd ✅ 4 JA 1DIOS JA 1 H3 Aangewezen
    za 11 dec 13:003e kl. Jgd ✅ 3 MA 3ACE'19 MA 1 Rieke Horsman
    za 11 dec 13:002e kl. Jgd ✅ 1 MB 4SDS MB 1 Yvonne Dronkers
    za 11 dec 13:00Hfd kl. Jgd ✅ 2 MB 2Dros-Alterno MB 1 Fleur Dubbelhuis
    za 11 dec 14:451e kl. ✅ ✅ 1 DS 9VVH DS 3 Ilse van Beusekom
    za 11 dec 14:453e kl. ✅ 2 DS 11REBO ERA Makelaars/Rebelle DS 4 Yvonne Dronkers
    za 11 dec 14:452e kl. Jgd ✅ 4 JB 1Avior JB 1 H6 Aangewezen
    za 11 dec 14:452e kl. Jgd ✅ 3 MC 2Spiker MC 1 Yvonne Dronkers
    za 11 dec 16:302e kl. ✅ ✅ 4 HS 8VVH HS 5 H6 Aangewezen
    za 11 dec 16:302e kl. ✅ ✅ 3 HS 7Dros-Alterno HS 5 H6 Aangewezen
    za 11 dec 20:00Eredivisie1HS 1Simplex SSS HS 1
    vr 17 dec 19:001e kl. ✅ ✅ 1 DS 6SV Dynamo Apeldoorn DS 7 Peter van Vliet
    vr 17 dec 19:001e kl. ✅ ✅ 2 HS 5SV Dynamo Apeldoorn HS 6 H9 Aangewezen
    vr 17 dec 21:002e kl. ✅ ✅ 1 HS 9SV Dynamo Apeldoorn HS 8 H3 Aangewezen
    za 18 dec 20:00Eredivisie1 DS 1Peelpush DS 1
    do 23 dec 20:00Eredivisie1 DS 1Voltena DS 1