Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

 

 

 


Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 


Direct naar Dynamo Beach

 

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza van Domino's op zaterdag 15 september

 

 

 

 

 

Schrijf je nu in voor het minikamp!

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

Scheidsrechters

Aantal wedstrijden sinds 9-1-2018

Een official (scheidsrechter = 1 punt, lijnrechter = 0,5 punt) telt mee voor het team waar hij/zij als speler/speelster op de website is ingedeeld. Partners/vrienden, coaches etc. die zelf niet spelen kunnen als `Scheidsrechter voor team` aan een team worden gekoppeld (zij staan ook op de teampagina). Stuur hiervoor een mail naar scheidsrechters@svdynamo.nl.
Dames
D2
D3
D4
D5
D6
D7
D8
D9
D10
D11
Aantal punten
3
6+
4
3
5
6+
Heren
H2
H3
H4
H5
H6
H7
H8
H9
H10
H11
Aantal punten
0,5
6+
1

Thuisprogramma, 5 VACANTE wedstrijden


  • 2 Top Jeugd of 1e/2e klasse senioren, waarvoor licenten 1e/2e klasse senioren
  • 3 jeugdwedstrijden of senioren 3e/4e klasse, waarvoor spelregeltoets is vereist
  • Zie www.svdynamo.nl/watmagikfluiten voor meer info.

    Datum tijdsorteerpictogramNiveauVeldDynamoGastenArbitrageOpmerking
    vr 21 sep 19:001e kl.4 DS 6BSV DS 1 Lieke Kalksma
    vr 21 sep 19:002e kl.3 DS 8GTH/Torpedo DS 1 Domenico Risiglione
    vr 21 sep 19:003e kl.2 DS 9Avior DS 10 Joop Beuker
    vr 21 sep 19:00Prom. kl.1 DS 5SV Dynamo Apeldoorn DS 4 1e Dave Sangers
    vr 21 sep 21:002e kl.3 DS 7BSV DS 2 Suzanne van Gemund
    vr 21 sep 21:001e kl.4 HS 6A.B.S. HS 1 Dave Sangers
    vr 21 sep 21:003e kl.1 HS 12Dros-Alterno HS 7 Annemarieke Klaasen
    za 22 sep 13:00Hfd kl. Jgd4 JB 1Dros-Alterno JB 2 Domenico Risiglione
    za 22 sep 13:002e kl. Jgd3 MA 2Avior MA 3 Tessa Baltus
    za 22 sep 13:002e kl. Jgd1 MC 8WSV MC 2 Wendy Bon
    za 22 sep 15:002e kl. Jgd1 MB 2Luttenberg MB 2 Saskia Espenhahn
    za 22 sep 15:003e kl. Jgd4 MB 6Libero'99 MB 2 Didi Stufken
    za 22 sep 15:002e kl. Jgd2 MB 4Hevo MB 1 Sjoerd Dubbelhuis
    za 22 sep 15:002e kl. Jgd3 MB 5Jumbo Van Andel-Ormi MB 2 Domenico Risiglione
    vr 28 sep 19:00Prom. kl.3 DS 5VVH DS 2
    vr 28 sep 19:003e div.4 DS 3Avior DS 1
    vr 28 sep 21:001e kl.4 HS 6SV Dynamo Apeldoorn HS 7 Dave Sangers
    vr 28 sep 21:00Prom. kl.3 DS 4EVV Bultman-Hartholt DS 1
    za 29 sep 09:30Hfd kl. Jgd3 JC 1BSV JC 1 Fleur Dubbelhuis
    za 29 sep 09:302e kl. Jgd4 MC 6A.B.S. MC 1 Evelien Koopman
    za 29 sep 11:301e kl. Jgd2 MC 1SV Dynamo Apeldoorn MC 2 Maud Messing
    za 29 sep 11:30Hfd kl. Jgd3 JA 1Twente '05 JA 1 Marit Koning
    za 29 sep 11:30Hfd kl. Jgd1 MB 1Havoc MB 1 Suzanne Gosens
    za 29 sep 11:30Prom. kl.4 HS 4VZK HS 1 Dave + ?
    za 29 sep 13:303e div.4 HS 3O.M.S. HS 1 Remco + ?
    za 29 sep 13:302e div.1 DS 2TiMaX/DeVoKo DS 1 1e Rudi Kramer
    2e Kevin Vaassen
    Jury Willem Blankevoort
    za 29 sep 13:302e kl. Jgd2 MC 3Avior MC 6 Iris Koedijk
    za 29 sep 16:30Top div.4 HS 2Maatwerkers VCN HS 1 1e Harm Speelman
    2e Jan Visscher
    Peter Langevoort
    Vlagger vacant
    za 29 sep 16:30Top div.1 DS 1Laudame Financials VCN DS 1 1e Michiel Claessen
    2e Jurgen van Bussel
    Jury Hans Bontekoning
    Vlagger vacant
    Vlagger vacant
    vr 05 okt 19:003e kl.2 DS 10Dio Ugchelen DS 1 Suzanne van Gemund
    vr 05 okt 19:001e kl.4 DS 6Spiker DS 2 Fleur de Jong
    vr 05 okt 19:002e kl.1 HS 9LIVO HS 6 Eric Janssen
    vr 05 okt 19:002e kl.3 DS 8WSV DS 1 Domenico Risiglione
    vr 05 okt 21:003e kl.3 HS 12Primavo HS 2 Simone Steunenberg
    vr 05 okt 21:00Prom. kl.4 HS 5SV Dynamo Apeldoorn HS 4
    za 06 okt 12:452e kl. Jgd1 MC 4AETOS MC 1 Iris Koedijk
    za 06 okt 12:452e kl. Jgd2 MC 5AETOS MC 3 Rebecca de Krosse
    za 06 okt 12:45Hfd kl. Jgd4 JC 2Switch'87 JC 1 Britt Lettink Scheids voorkom boete, haal Spelregeltoets.
    za 06 okt 14:30Hfd kl. Jgd4 JB 1LIVO JB 1 vacant Let op Spelregeltoets!
    za 06 okt 14:302e kl. Jgd3 MC 8Avior MC 4 Marleen Kat
    za 06 okt 14:302e kl. Jgd1 MB 4Avior MB 3 Mandy van den Hazel Scheids voorkom boete, haal Spelregeltoets.
    za 06 okt 14:302e kl. Jgd2 MB 5Langhenkel/HEC MB 1 Rosan Heite
    za 06 okt 16:302e kl. Jgd2 MA 3Pauwervoll MA 1 Melinda Zielhuis Scheids voorkom boete, haal Spelregeltoets.
    za 06 okt 16:302e kl.4 HS 10Dros-Alterno HS 5 vacant Let op 1e kl./Top jeugd licentie!
    za 06 okt 16:302e kl. Jgd1 MA 2Dros-Alterno MA 2 Lara Albers Scheids voorkom boete, haal Spelregeltoets.
    za 06 okt 16:303e kl.3 DS 9Spiker DS 4 Joop Beuker
    za 06 okt 20:00Eredivisie1HS 1Achterhoek Orion HS 1
    vr 12 okt 19:00Prom. kl.3 DS 5Avior DS 2
    vr 12 okt 19:003e div.4 DS 3Heyendaal DS 1
    vr 12 okt 21:001e kl.4 HS 6Dio Beemte HS 2 Dave Sangers
    vr 12 okt 21:00Prom. kl.3 DS 4Auto van Oort/Rebelle DS 2
    vr 12 okt 21:001e kl.1 HS 7Dros-Alterno HS 4 Dave Sangers
    za 13 okt 09:301e kl. Jgd1 MC 1Volta MC 1 Loreen Janssen
    za 13 okt 09:301e kl. Jgd4 MC 2Dash MC 1 Nicky Baltus
    za 13 okt 09:30Hfd kl. Jgd3 JC 1Set Up (IJsselmuiden) JC 1 Sjoerd Dubbelhuis
    za 13 okt 09:302e kl. Jgd2 MC 3Hevo MC 2 vacant Let op Spelregeltoets!
    za 13 okt 11:30Hfd kl. Jgd3 JA 1Dros-Alterno JA 2 vacant Let op Spelregeltoets!
    za 13 okt 11:30Hfd kl. Jgd1 MB 1Seesing Personeel Orion MB 1 Lianne Sonneveld
    za 13 okt 11:30Prom. kl.4 HS 4Auto van Oort/Rebelle HS 2
    za 13 okt 11:302e kl. Jgd2 MC 6SV Dynamo Apeldoorn MC 7 Iris Koedijk
    za 13 okt 13:301e kl. Jgd2 MA 1Volta MA 1 Roos van Werven
    za 13 okt 13:303e div.4 HS 3Hevo HS 1
    za 13 okt 13:302e div.1 DS 2FYSIO Eibergen Boemerang DS 1 1e Eric van Dijk
    2e Hans Stijf
    za 13 okt 13:302e kl.3 HS 8Auto van Oort/Rebelle HS 3 vacant Let op 1e kl./Top jeugd licentie!
    za 13 okt 16:30Top div.4 HS 2Kenders Bouw-DIO/Bedum HS 1 1e Liliana Bonea
    2e Jan Klappe
    Jury Ben van de Vorle
    Vlagger vacant
    Vlagger vacant
    za 13 okt 16:30Top div.1 DS 1Seesing Personeel Orion DS 1 1e Margot Verhoef
    2e Ellen Pieterman
    Vlagger vacant
    Vlagger vacant