Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Draisma Dynamo ontmoet oude bekende IBB Polonia

Nationaal bekerhouder Draisma Dynamo neemt het in de zestiende finales van de CEV Cup op tegen een oude bekende: IBB Polonia London. De thuiswedstrijd in het Omnisport in Apeldoorn vindt plaats op woensdag 11 december om 20.00 uur. ´╗┐Wil jij de lange mannen van Draisma Dynamo ook aanmoedigen? Koop dan nu je tickets via de website van Draisma Dynamo. Heb je een elektronische seizoenkaart? Dan hoef je geen kaartje te kopen. De seizoenkaart is ook geldig tijdens bekerwedstrijden en Europacupwedstrijden in het Omnisport. Je mag altijd 1 introducé gratis meenemen. Dit staat ook op de kaart vermeld. Lees meer over de elektronische seizoenkaart.