Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

 

 

 


Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 


Direct naar Dynamo Beach

 

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza van Domino's op zaterdag 15 september

 

 

 

 

 

Schrijf je nu in voor het minikamp!

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

1e kl

Lars Aalders
1e kl
Peter Aalders
1e kl
Rik Aalders
1e kl
Sjoerd Aalders
1e kl
Ben van de Beld
1e kl
Jelle van den Berg
1e kl
Michael Beugelsdijk
1e kl
Ineke Beuker
1e kl
Joop Beuker
1e kl
Ilse van Beusekom
1e kl
Wendy Bon
1e kl
Bart Bosman
1e kl
Bart Bosman sr
1e kl
Ben Buiting
1e kl
Robin Bussink
1e kl
Chris Chrispijn
1e kl
Annemieke Dijkgraaf
1e kl
Mark Engelen
1e kl
Peter van Gent
1e kl
Arjan de Groot
1e kl
Jan de Groot
1e kl
Rosan Heite
1e kl
Valentin Helsloot
1e kl
Anouk Heupink
1e kl
Marit Heupink
1e kl
Tim Jacobsen
1e kl
Denise Janssen
1e kl
Eric Janssen
1e kl
Loreen Janssen
1e kl
Fleur de Jong
1e kl
Leo Kamerbeek
1e kl
Henk Kat
1e kl
Joop Kemp
1e kl
Annemarieke Klaasen
1e kl
Erin Klomp
1e kl
Henk Klomp
1e kl
Derk Jan Konijnenberg
1e kl
Evelien Koopman
1e kl
Wilco Langevoort
1e kl
Ronald Lemmers
1e kl
Jeroen van der Linden
1e kl
Carleyn Maatman
1e kl
Albert Mein
1e kl
Remco Mulder
1e kl
Marcel Nijman
1e kl
Chantal Nijstad
1e kl
Rob Noort
1e kl
Jeroen Otten
1e kl
Arjan Oudbier
1e kl
Jelle Overvelde
1e kl
Domenico Risiglione
1e kl
Amy Sangers
1e kl
Dave Sangers
1e kl
Renee van der Schaaf
1e kl
Inez Scheper
1e kl
Tim Scholten
1e kl
Joost Siegelaar
1e kl
Auke Snijder
1e kl
Edwin Sonneveld
1e kl
Dré Tiel Groenestege
1e kl
Hilke Tol
1e kl
Romeo Tuinman
1e kl
Arie Verbeek
1e kl
Ivo Visser
1e kl
Peter van Vliet
1e kl
Peter de Vries
1e kl
Ruben de Vries
1e kl
Joyce Wassen
1e kl
Gerreke de Weijer
1e kl
Willem-Jan Wiegers
1e kl

1e kl PvB

Dave van Asselt
1e kl PvB
Tessa Baltus
1e kl PvB
Brayan van den Berg
1e kl PvB
Lorenzo Boon
1e kl PvB
Edwin Dijkhuis
1e kl PvB
Inge Fokke
1e kl PvB
Suzanne van Gemund
1e kl PvB
Erwin Hekkert
1e kl PvB
Sander den Hollander
1e kl PvB
Lieke Kalksma
1e kl PvB
Lisanne Kat
1e kl PvB
Daphne de Krosse
1e kl PvB
Rebecca de Krosse
1e kl PvB
Mariel van Lambalgen
1e kl PvB
Caroline Lit
1e kl PvB
Délano Mensink
1e kl PvB
Mark Neuteboom Spijker
1e kl PvB
Twan Peters
1e kl PvB
Jorg Radstake
1e kl PvB
Melissa Rouw
1e kl PvB
Susan Schut
1e kl PvB
Lianne Sonneveld
1e kl PvB
Sophia Souki
1e kl PvB
Didi Stufken
1e kl PvB
Maruschka ter Voorde
1e kl PvB
Roos van Werven
1e kl PvB

3e kl

Erwin Achterkamp
3e kl
Nicky Baltus
3e kl
Martijn van den Berg
3e kl
David Bergsma
3e kl
Peter Boekhoudt
3e kl
Tim Boekhoudt
3e kl
Matilde Boereboom
3e kl
Mirthe Bouwmeester
3e kl
Jelte Broer
3e kl
Jasmijn van Bronswijk
3e kl
Maikel Brouwer
3e kl
Raymond Buiter
3e kl
Karlijn Bussink
3e kl
Anja Denekamp
3e kl
Cheyenne Dijkhof
3e kl
Fleur Dubbelhuis
3e kl
Sjoerd Dubbelhuis
3e kl
Eline van Ee
3e kl
Teun Engels
3e kl
Saskia Espenhahn
3e kl
Michelle Evertse
3e kl
Esmée Fama
3e kl
Merle Franken
3e kl
Kaylee de Frens
3e kl
Han Gerritsen
3e kl
Marjolein Gerritsen
3e kl
Suzanne Gosens
3e kl
Eva van der Graaf
3e kl
Tom Heijink
3e kl
Anouk den Hertog
3e kl
Amy den Hollander
3e kl
Laudy den Hollander
3e kl
Emma Hoogenboom
3e kl
Annika ten Hove
3e kl
Narena Huisman
3e kl
Martina Kaper
3e kl
Julia Kat
3e kl
Marleen Kat
3e kl
Marianne Katerberg
3e kl
Lisette van de Kemp
3e kl
Hilbert Klunder
3e kl
Hilda Knaapen
3e kl
Iris Koedijk
3e kl
Verike Kok
3e kl
Marit Koning
3e kl
Arie Kooiman
3e kl
Lisanne de Krosse
3e kl
Birgit van Lambalgen
3e kl
Stephanie Lankhorst
3e kl
Lotte Leukenhaus
3e kl
Jan van Lohuizen
3e kl
Hidde Loopik
3e kl
Marcel van Luyk
3e kl
Sander Meeboer
3e kl
Carlinde Meijer
3e kl
Malouke Meijer
3e kl
Maud Messing
3e kl
Bas Pakkert
3e kl
Renske Post
3e kl
Romy Pouw
3e kl
Carlijn Radstake
3e kl
Zara van Reeden
3e kl
Else Rogier
3e kl
Gerwin Rouw
3e kl
Peter Rouwenhorst
3e kl
Rens de Ruig
3e kl
Jaap van der Schaaf
3e kl
Krista Schakel
3e kl
Stephanie Siesling
3e kl
Gijs Smit
3e kl
Simone Steunenberg
3e kl
Jessica Stuijvenberg
3e kl
Jan Erik van Suijdam
3e kl
Eva Tiberius
3e kl
Yana Timmer
3e kl
Marc van Tongeren
3e kl
Marije Tuenter
3e kl
Robert van Vliet
3e kl
Carina de Vries
3e kl
Jonathan Wanders
3e kl
Patrick van Werven
3e kl
Prisca Witzier
3e kl
Lisa Woudenberg
3e kl
Jan van der Zwan
3e kl