Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

 

 

 


Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 


Direct naar Dynamo Beach

 

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza van Domino's op zaterdag 15 september

 

 

 

 

 

Schrijf je nu in voor het minikamp!

 

 

 

 

 

Bestel een pizza voor zaterdag 10-2

 

 

 

 

Geef je op voor het Chinees buffet op zaterdag 20-01

 

 

 

 

 

 

Bestel patat en 2 snacks voor de Friethuys MAJO Europacup avond

 

 

 

 

 

Lasagne of penne

 

 

 

Chinees buffet 14 oktober

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BBQ 26 augustus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mmmmm, ik bestel ook lekkere oliebollen van Bakkerij Toet

Zaterdag a.s. Super Saturday
Bestel Burger King
 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 7 december Europacup
19.30 Omnisport
Bestel toegangskaarten
 

 

H11 speelt 2e klasse

Arjan Oudbier
Nr. 2
Jan Bussink
Nr. 4
Marco Krimp
Nr. 5
Hans Smit
Nr. 7
Mark Engelen
Nr. 8
Peter Boekhoudt
Nr. 14
Ben van de Beld
Nr. 15
David Bergsma
Nr. 28
Peter Rouwenhorst
Nr. 65
Ivo Visser
Nr. 87

Overig

H11 Aangewezen
Scheidsrechter voor team
Nr.NaamPositie
Functie
LeeftijdNevobo
2Arjan Oudbierallround57CFK3K2N1e kl licentie
4Jan Bussinkmid55CFK3K7S
5Marco Krimppl47CKX3C5C
7Hans Smitmid44CDQ0P0X
8Mark Engelensv61CFK3R0I1e kl licentie
14Peter Boekhoudtpl47CLR0X7D3e kl licentie
15Ben van de Beldpl55CJJ8L7P1e kl licentie
28David Bergsmadia50CFL1Q243e kl licentie
65Peter Rouwenhorstdia49CFK4R8L3e kl licentie
87Ivo Vissersv51CFK2Y8W1e kl licentie
H11 AangewezenScheidsrechter voor team
Niet beschikbaar
Programma op de Nevobosite

DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
za 13 okt 15:30Spiker HS 1De Bhoele, EERBEEK
vr 19 okt 21:00Bruvoc HS 3Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
vr 26 okt 19:15Dros-Alterno HS 5Alternohal, APELDOORN
za 03 nov 16:00Klarenbeek HS 1MFC Klarenbeek (De Pauw), KLARENBEEK
vr 09 nov 21:00Avior HS 7Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
ma 12 nov 20:30Dros-Alterno HS 6Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
vr 23 nov 21:00Hevo HS 2Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
vr 30 nov 21:00SV Dynamo Apeldoorn HS 10Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
za 08 dec 16:00BSV HS 1De Hiethof, BEEKBERGEN
vr 21 dec 20:15Auto van Oort/Rebelle HS 4Theothorne, DIEREN
za 12 jan 15:30Dros-Alterno HS 5Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
za 26 jan 15:00Spiker HS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
za 02 feb 19:00Bruvoc HS 3Rhienderoord, BRUMMEN
za 09 feb 15:00Klarenbeek HS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
vr 15 feb 21:00Avior HS 7Sporthal Schalkhaar, SCHALKHAAR
za 02 mrt 13:30SV Dynamo Apeldoorn HS 10Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
za 09 mrt 15:30Auto van Oort/Rebelle HS 4Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
wo 13 mrt 20:00Hevo HS 2Tijenraan, RAALTE
za 23 mrt 15:00BSV HS 1Omnisport Apeldoorn, APELDOORN
za 13 apr 16:30Dros-Alterno HS 6Alternohal, APELDOORN

DatumNaamDynamoGastenFunctie