Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen, Info over lidmaatschapLid worden

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Coronaprotocol 

Trainingsrooster binnen sporten
Roosters > Trainingen

 

 

 

 

 

Zaterdag 13-11
bestel nasi+saté

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster buiten sporten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

H10 speelt 3e klasse

Jan Ploeg
Leo Kamerbeek
Nr. 1
Arjan Oudbier
Nr. 2
Henk Klomp
Nr. 3
Hans Smit
Nr. 7
Mark Engelen
Nr. 8
Arie Kooiman
Nr. 13
Peter Boekhoudt
Nr. 14
Ben van de Beld
Nr. 15
Ronald van Brenk
Nr. 20
Peter Rouwenhorst
Nr. 65

Begeleiding

Erwin Groot Hulze
Coach/Trainer

Overig

H10 Aangewezen
Scheidsrechter voor team
Nr.NaamPositie
Functie
LeefftijdNevobo
Jan Ploegsv52CLM2D18
1Leo Kamerbeekallround49CDN3F16
2Arjan Oudbierpl61CFK3K2N
3Henk Klompallround59CHP4D2U
7Hans Smitmid47CDQ0P0X
8Mark Engelensv64CFK3R0I
13Arie Kooimanallround64CKX4W7B
14Peter Boekhoudtallround51CLR0X7D
15Ben van de Beldpl58CJJ8L7P
20Ronald van Brenkpl54CMV5M6R
65Peter Rouwenhorstdia52CFK4R8L
Erwin Groot HulzeCoach
Trainer
CFL1M3R
H10 AangewezenScheidsrechter voor team
Dag Hal Veld15:00
15:30
15:30
16:00
16:00
16:30
16:30
17:00
17:00
17:30
17:30
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:30
21:30
22:00
22:00
22:30
Woensdag Osc 2               

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
  • Extern: andere locatie
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
    za 29 jan 14:45WSV HS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    do 03 feb 20:30DIAVO HS 5Sporthal Mheenpark, Apeldoorn
    za 12 feb 15:00EVV Bultman-Hartholt HS 4Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    di 15 feb 20:30DIAVO HS 4Sporthal Mheenpark, Apeldoorn
    za 26 feb 14:30WSV HS 1de Voorwaarts, Apeldoorn
    za 12 mrt 15:00Klarenbeek HS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 19 mrt 14:00BSV HS 2De Hiethof, Beekbergen
    za 26 mrt 15:00Rood-Wit '75 HS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 02 apr 13:30Bruvoc HS 3Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 09 apr 13:30Spiker HS 2De Bhoele, Eerbeek
    za 16 apr 14:00BSV HS 3De Hiethof, Beekbergen tijdstip gewijzigd
    vr 22 apr 21:00A.B.S. HS 3Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn tijdstip gewijzigd

    DatumNaamDynamoGastenFunctie
    vr 17-09-2021 21:15Leo Kamerbeek HS 9Spiker HS 1Fluiten
    vr 08-10-2021 19:00Jan Ploeg DS 12DIAVO DS 3Fluiten
    za 23-10-2021 09:00H10 Aangewezen MC 1Avior MC 1Fluiten
    vr 12-11-2021 21:15Leo Kamerbeek HS 8DIAVO HS 3Fluiten
    za 20-11-2021 11:00Mark Engelen JB 1Innovatiemakelaars.nl WSV JB 1Fluiten