Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen, Info over lidmaatschapLid worden

Geef je op voor Court crew H1/D1

 

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster en aangepaste trainingsrooster 19-20 september en 10-17 oktober

 

 

 

 

Zaterdag 13-11
bestel nasi+saté

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster buiten sporten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

H10 speelt 3e klasse

Leo Kamerbeek
Nr. 1
Arjan Oudbier
Nr. 2
Henk Klomp
Nr. 3
Paul Omta
Nr. 4
Jan Ploeg
Nr. 5
Hans Smit
Nr. 7
Mark Engelen
Nr. 8
Ludo Peters
Nr. 10
Arie Kooiman
Nr. 13
Peter Boekhoudt
Nr. 14
Ben van de Beld
Nr. 15
Tim Boekhoudt
Nr. 21
Peter Rouwenhorst
Nr. 65

Overig

H10 Aangewezen
Scheidsrechter voor team
Nr.NaamPositie
Functie
LeefftijdNevobo
1Leo Kamerbeekallround49CDN3F16
2Arjan Oudbierpl61CFK3K2N
3Henk Klompallround60CHP4D2U
4Paul Omtapl51CPV1Y13
5Jan Ploegsv53CLM2D18
7Hans Smitmid48CDQ0P0X
8Mark Engelensv65CFK3R0I
10Ludo Petersallround27
13Arie Kooimanallround65CKX4W7B
14Peter Boekhoudtallround51CLR0X7D
15Ben van de Beldpl59CJJ8L7P
21Tim Boekhoudt19CLF5R9O
65Peter Rouwenhorstdia53CFK4R8L
H10 AangewezenScheidsrechter voor team
Dag Hal Veld15:00
15:30
15:30
16:00
16:00
16:30
16:30
17:00
17:00
17:30
17:30
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:30
21:30
22:00
22:00
22:30
Woensdag Osc 2               

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
  • Extern: andere locatie
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
    za 03 dec 14:00BSV HS 3De Hiethof, Beekbergen
    za 10 dec 13:00Bruvoc HS 3Rhienderoord, Brummen
    vr 16 dec 21:00BSV HS 2Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    vr 27 jan 21:15A.B.S. HS 3De Uutvlog, Bathmen
    za 04 feb 15:00BSV HS 3Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 11 feb 16:00Klarenbeek HS 1MFC Klarenbeek (De Pauw), Klarenbeek
    za 18 feb 13:30A.B.S. HS 3Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    vr 03 mrt 19:00DIAVO HS 5Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    do 09 mrt 20:30DIAVO HS 4Sporthal Mheenpark, Apeldoorn
    za 18 mrt 14:30WSV HS 1de Voorwaarts, Apeldoorn
    za 25 mrt 13:00Bruvoc HS 3Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 01 apr 14:00BSV HS 2De Hiethof, Beekbergen
    za 15 apr 15:00Rood-Wit '75 HS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn

    DatumNaamDynamoGastenFunctie
    vr 30-09-2022 21:00Leo Kamerbeek HS 9Voorwaarts HS 3Fluiten
    za 22-10-2022 13:30H10 Aangewezen DS 7Pauwervoll DS 1Fluiten
    vr 04-11-2022 21:00Leo Kamerbeek HS 9Rebo Woningmakelaars Rebelle HS 4Fluiten