Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen, Info over lidmaatschapLid worden

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Coronaprotocol 

Trainingsrooster binnen sporten
Roosters > Trainingen

 

 

 

 

 

Zaterdag 13-11
bestel nasi+saté

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster buiten sporten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

D12 speelt 3e klasse

Marianne Katerberg
Carina de Vries
Nr. 1
Rosanne Uenk
Nr. 5
Anja Denekamp
Nr. 7
Eline van Ee
Nr. 14
Jasmijn van Bronswijk
Nr. 15
Hilda Knaapen
Nr. 25
Lisa Woudenberg
Nr. 30
Carolien Ditzel
Nr. 34

Begeleiding

Peter de Vries
Trainer/Coach

Overig

Anoek Hamerling
Meetrainer
Josseline van Engeland
Meetrainer
Linda Helden
Meetrainer
Nr.NaamPositie
Functie
LeefftijdNevobo
Marianne Katerberg45CKX4X18
1Carina de Vriespl28CJQ9Q2L
5Rosanne Uenkdia36CMV5R13
7Anja Denekamplib48CNJ7L2P
14Eline van Eesv32CFL1L9U
15Jasmijn van Bronswijkmid30CFM0X3A
25Hilda Knaapensv54CFJ6W52
30Lisa Woudenbergmid27CJR3G55
34Carolien Ditzelpl48CMS8R95
Peter de VriesTrainer
Coach
CFK2Y9X
Anoek HamerlingMeetrainerCJP1P25
Josseline van EngelandMeetrainerCFJ4S8H
Linda HeldenMeetrainerCFJ8R02
Dag Hal Veld15:00
15:30
15:30
16:00
16:00
16:30
16:30
17:00
17:00
17:30
17:30
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:30
21:30
22:00
22:00
22:30
Dinsdag Osc 2               

Hallen

  • Wel: is de Welgelegenhal
  • OSC: is Omnisport
  • Extern: andere locatie
    De adressen kun je vinden onder 'Contact' rechtsboven op de site.
  • Programma op de Nevobosite

    DatumTegenstanderHal/PlaatsOpmerking
    vr 04 feb 19:00Spiker DS 4Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 12 feb 12:00BSV DS 2De Hiethof, Beekbergen
    vr 18 feb 19:00Avior DS 11Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 05 mrt 12:30Dros-Alterno DS 9Alternohal, Apeldoorn
    za 12 mrt 15:00REBO ERA Makelaars/Rebelle DS 4Theothorne, Dieren
    vr 18 mrt 19:00DIAVO DS 2Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 26 mrt 13:00REBO ERA Makelaars/Rebelle DS 3Theothorne, Dieren
    vr 01 apr 19:00Vocluma DS 1Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn
    za 09 apr 15:00Bruvoc DS 2Rhienderoord, Brummen
    vr 22 apr 19:00SV Dynamo Apeldoorn DS 11Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn tijdstip gewijzigd

    DatumNaamDynamoGastenFunctie
    za 18-09-2021 09:30Anja Denekamp MC 3REBO ERA Makelaars/Rebelle MC 2Fluiten
    za 23-10-2021 11:00Anja Denekamp MC 4Avior MC 3Fluiten
    za 20-11-2021 11:00Jasmijn Bronswijk vanMA 3Labyellov MA 1Fluiten
    za 20-11-2021 11:00Jasmijn Bronswijk vanMC 4Langhenkel/HEC MC 1Fluiten