Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen, Info over lidmaatschapLid worden

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Scheidsrechters

Aantal wedstrijden

Een scheidsrechter (1 punt) telt mee voor het team waar hij/zij als speler/speelster op de website is ingedeeld. Partners/vrienden, coaches etc. kunnen als `Scheidsrechter voor team` aan een team worden gekoppeld (zij staan ook op de teampagina). Stuur hiervoor een mail naar scheidsrechters@svdynamo.nl.
Dames
D2
D3
D4
D5
D6
D7
D8
D9
D10
D11
Aantal punten
3
6
6
7+
5
3
4
6
5
7+
Heren
H2
H3
H4
H5
H6
H7
H8
H9
H10
Aantal punten
6
5
6
1
6
7+
7+
5
3

Thuisprogramma, 3 VACANTE wedstrijden


  • 2 Top Jeugd of 1e/2e klasse senioren, waarvoor licentie 1e/2e klasse senioren vereist is
  • 1 jeugdwedstrijden of senioren 3e/4e klasse, waarvoor spelregeltoets is vereist

  • Weet je niet wat je mag fluiten, kijk dan hier!
    Laat alle wedstrijden zien Laat alleen vacante wedstrijden zien
    Datum tijdNivo team/
    scheids (toelichting)
    VeldDynamoGastenArbitrageOpmerkingsorteerpictogram
    vr 30 sep 19:003e div.1 DS 5Krekkers DS 2 1e Luuk Gorter
    2e Nikos Fränzel
    vr 30 sep 19:00Prom. kl.2 DS 6HSC DS 1 1e Hans Stijf
    vr 30 sep 19:002e kl.4 HS 7A.B.S. HS 2 Peter van Vliet
    vr 30 sep 21:002e kl.2 DS 10SDS DS 2 H5 Aangewezen
    vr 30 sep 21:001e kl.1 HS 6SV Dynamo Apeldoorn HS 5 Tessa Bouwmeester
    vr 30 sep 21:002e kl.4 HS 8Avior HS 7 Jan de Groot
    vr 30 sep 21:002e kl.3 HS 9Voorwaarts HS 3 Leo Kamerbeek
    za 01 okt 14:002e kl.4 DS 11N.V.C. DS 2 Auke Snijder
    za 01 okt 14:001e kl. Jgd1 MA 2Hevo MA 1 Auke Snijder
    za 01 okt 14:002e kl. Jgd2 MB 2VZK MB 1 Auke Snijder
    za 01 okt 14:002e kl. Jgd3 MC 3Voorwaarts MC 3 Mariel van Lambalgen
    za 08 okt 12:001e kl. Jgd1 JC 1Dros-Alterno JC 1 Diederik van Zuidam (Welgelegenhal)
    vr 21 okt 19:003e div.1 DS 5Dynamo Tubbergen DS 2 1e Kevin Vaassen
    2e Ronald Bekema
    vr 21 okt 19:002e kl. Jgd2 MC 4Avior MC 2 Marit Heupink
    vr 21 okt 21:002e div.1 HS 4Scylla HS 1 1e Emiel Sennema
    2e Kees Verdonk
    za 22 okt 11:001e kl.1 DS 9Hevo DS 2 Ilse van Beusekom
    za 22 okt 11:00Hfd kl. Jgd3 JB 1SSS JB 1 Fleur Dubbelhuis
    za 22 okt 11:00Hfd kl. Jgd4 MA 1Volta MA 1 Maud van Lohuizen
    za 22 okt 11:001e kl. Jgd2 MC 2Dros-Alterno MC 2 Lieke Kalksma
    za 22 okt 13:302e div.1 DS 3Heyendaal DS 1 1e Bennie Steenbeeke
    2e Remco Mulder
    za 22 okt 13:302e div.4 HS 3Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 3 1e Emiel Sennema
    2e Bert Kappert
    za 22 okt 13:301e kl.2 DS 7Pauwervoll DS 1 vacant
    za 22 okt 13:301e kl.3 HS 5Voorwaarts HS 2 Ilse van Beusekom
    za 22 okt 16:301e div.1 DS 2Tornado Geesteren DS 1 1e Bertus van Asselt
    2e Micky van Asdonck
    za 22 okt 16:303e kl. Jgd2 MA 3Volta MA 3 Wilfred de Kleuver
    za 22 okt 16:30Top div.4 HS 2Zalsman Reflex HS 1 1e Rijk Sanders
    2e Colin Meijer
    za 29 okt 09:002e kl. Jgd2 JA 1Avior JA 1 Kim Hendriks
    za 29 okt 09:001e kl. Jgd1 MB 1TweeVV MB 1 Maud van Lohuizen
    za 29 okt 11:003e div.1 DS 4WaHo DS 1 1e Kevin Vaassen
    2e Peter van Vliet
    za 29 okt 11:001e kl.2 DS 9Dros-Alterno DS 6 Joost Siegelaar
    za 29 okt 11:002e kl.4 DS 11SV Dynamo Apeldoorn DS 10 Julianne Van Houten
    za 29 okt 11:001e kl. Jgd3 MA 2Klarenbeek MA 1 Diederik van Zuidam
    vr 04 nov 19:003e div.1 DS 5LIVO DS 1 1e Henk Kinds
    2e Peter Meerman
    vr 04 nov 19:002e kl.3 DS 10Udeo DS 1 Joost Siegelaar
    vr 04 nov 19:00Prom. kl.2 DS 6Blauw Wit DS 1 1e Remco Mulder
    vr 04 nov 19:002e kl.4 HS 7DIAVO HS 3 Peter van Vliet
    vr 04 nov 21:001e kl.1 HS 6Rebo Woningmakelaars Rebelle HS 2 Remco Mulder
    vr 04 nov 21:002e kl.4 HS 8Rebo Woningmakelaars Rebelle HS 3 Jan de Groot
    vr 04 nov 21:002e kl.3 HS 9Rebo Woningmakelaars Rebelle HS 4 Leo Kamerbeek
    za 05 nov 13:002e kl. Jgd4 JA 1N.V.C. JA 1 Valentin Helsloot
    za 05 nov 13:001e kl. Jgd1 MA 2Jumbo Van Andel-Ormi MA 1 Mila de Vos
    za 05 nov 13:003e kl. Jgd2 MC 5HVV MC 1 Else Rogier
    za 05 nov 15:003e div.1 DS 4Trivos DS 2 1e Kevin Vaassen
    2e Richard Lagerwey
    za 05 nov 15:001e kl.2 DS 8Salvora DS 2 Diederik van Zuidam
    za 05 nov 15:003e kl.4 HS 10Klarenbeek HS 1 Maud van Lohuizen
    za 05 nov 15:002e kl. Jgd3 MB 2Langhenkel/HEC MB 1 Véronique van Werven
    vr 11 nov 19:001e kl.2 DS 8WSV DS 1 Peter van Vliet
    vr 11 nov 19:00Prom. kl.1 DS 6Volta DS 1 1e Kevin Vaassen
    vr 11 nov 21:002e kl.1 HS 7Dash HS 1 Ruben de Vries
    za 12 nov 09:00Hfd kl. Jgd4 JB 1Rabobank Orion Volleybal Doetinchem JB 1 Fleur Dubbelhuis
    za 12 nov 09:001e kl. Jgd3 JC 1Twente '05 JC 1 Ruben de Vries
    za 12 nov 09:002e kl. Jgd2 MC 4Voorwaarts MC 2 Suzanne van Gemund
    za 12 nov 09:00Hfd kl. Jgd1 MC 1Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 1 Maud van Lohuizen
    za 12 nov 11:002e div.2 DS 3TiMaX/DeVoKo DS 2 1e Gerrit Stam
    2e Remco Mulder
    za 12 nov 11:003e kl. Jgd3 MA 3Pauwervoll MA 1 Lisanne Kat
    za 12 nov 11:00Hfd kl. Jgd4 MA 1Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MA 1 Maud van Lohuizen
    za 12 nov 11:001e kl. Jgd2 MC 2Avior MC 1 Sterre Anvelink
    za 12 nov 13:301e div.1 DS 2VC Zwolle DS 2
    za 12 nov 13:302e div.1 HS 4Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 3
    za 12 nov 14:00Top div.4 HS 2QoppoConsult/AVV Keistad HS 1
    vr 18 nov 19:003e div.1 DS 5FYSIO Eibergen Boemerang DS 1 1e Antoine Vrijburg
    2e Peter van Vliet
    vr 18 nov 19:002e kl.2 HS 7SV Dynamo Apeldoorn HS 8 vacant
    vr 18 nov 21:003e kl.1 HS 10DIAVO HS 4 Auke Snijder
    za 19 nov 09:301e kl. Jgd4 JC 1EVV Bultman-Hartholt JC 1 Iris Koedijk
    za 19 nov 09:303e kl. Jgd1 MA 3Volleybalvereniging Zeewolde MA 2 Heleen Lampert
    za 19 nov 09:302e kl. Jgd2 MB 2Hellas MB 1 Lynn Lettink
    za 19 nov 09:303e kl. Jgd3 MC 5E.S.V. MC 1 Anouk Kalksma
    za 19 nov 11:301e kl.1 DS 7Hellas DS 2 Valentin Helsloot
    za 19 nov 11:301e kl.4 HS 5Dros-Alterno HS 4 Kjeld Nouwen
    za 19 nov 11:301e kl. Jgd2 MB 1SDS MB 1 Maud van Lohuizen
    za 19 nov 11:302e kl. Jgd3 MC 3Hevo MC 2 Karlijn Bussink
    za 19 nov 13:302e div.4 HS 3SV Dynamo Apeldoorn HS 4
    za 19 nov 13:303e div.1 DS 4Jumbo Van Andel-Ormi DS 1 1e Jan de Groot
    2e Javan Kassenaar
    za 19 nov 13:301e kl.2 DS 9Dros-Alterno DS 5 Diederik van Zuidam
    za 19 nov 13:302e kl.3 DS 11E.S.V. DS 2 Joelle Fama
    ma 21 nov 19:30Hfd kl. Jgd1 MA 1SSS MA 1 Edwin Sonneveld
    wo 23 nov 21:002e kl.4 HS 8SV Dynamo Apeldoorn HS 7 Jan de Groot
    vr 25 nov 19:003e div.1 DS 5Morgana DVO DS 1 1e Antoine Vrijburg
    2e Ronald Bekema
    vr 25 nov 19:00Prom. kl.2 DS 6VVH DS 2 1e Kevin Vaassen
    vr 25 nov 19:002e kl.3 HS 8Dash HS 1 Jan de Groot
    vr 25 nov 19:002e kl.4 HS 7Dros-Alterno HS 6 Peter van Vliet
    vr 25 nov 21:002e div.1 HS 4VV Utrecht HS 2 1e Henk Stokreef
    2e Peter Meerman
    vr 25 nov 21:002e kl.2 HS 9Langhenkel/HEC HS 1 Ruben de Vries
    za 26 nov 09:302e kl. Jgd2 MC 4Voorwaarts MC 4 Anneroos Looys
    za 26 nov 09:303e kl. Jgd4 MC 5Libero'99 MC 1 Marit van Veldhuizen
    za 26 nov 09:30Hfd kl. Jgd1 MC 1TiMaX/DeVoKo MC 1 Véronique van Werven
    za 26 nov 11:301e kl.2 DS 8Dros-Alterno DS 6 Maud van Lohuizen
    za 26 nov 11:302e kl. Jgd3 MB 2E.S.V. MB 1 Rieke Horsman
    za 26 nov 11:301e kl. Jgd1 MC 2Hevo MC 1 Iris Koedijk
    za 26 nov 11:302e kl. Jgd4 MC 3Avior MC 3 Lya van der Haar
    za 26 nov 13:302e kl.2 DS 11SDS DS 3 Loreen Janssen
    za 26 nov 13:303e kl.4 HS 10WSV HS 1 Valentin Helsloot
    za 26 nov 13:302e kl. Jgd1 JA 1Libero'99 JA 1 Birgit van Lambalgen
    za 26 nov 13:301e kl. Jgd3 MA 2Avior MA 2 Maud Messing
    ma 28 nov 20:302e div.1 HS 4AETOS HS 1 1e George van den Bout
    2e Henk Radstaak
    vr 02 dec 19:002e kl.1 DS 10DIAVO DS 1 Peter van Vliet
    vr 02 dec 19:002e kl.2 DS 11Dros-Alterno DS 7 Eric Janssen
    vr 02 dec 19:003e kl. Jgd3 MC 5VZK MC 1 Femke Bolder
    vr 02 dec 21:002e div.1 HS 4Rebo Woningmakelaars Rebelle HS 1
    vr 02 dec 21:002e kl.2 HS 9Blok EVC HS 1 Dave Sangers
    za 03 dec 09:00Hfd kl. Jgd3 JB 1AETOS JB 1 Fleur Dubbelhuis
    za 03 dec 09:001e kl. Jgd4 JC 1Apollo 8 JC 1 Karlijn van Osch
    za 03 dec 09:001e kl. Jgd2 MB 1SSS MB 1 Twan Peters
    za 03 dec 09:00Hfd kl. Jgd1 MC 1Dynamo Tubbergen MC 1 Maud van Lohuizen
    za 03 dec 11:002e div.1 DS 3Seesing Flex | Longa`59 DS 1
    za 03 dec 11:002e div.1 HS 3AETOS HS 1
    za 03 dec 11:001e kl.3 HS 5Avior HS 5 Alyssia Schaufeli
    za 03 dec 11:001e kl. Jgd2 MC 2Voorwaarts MC 1 Esmee Witjes
    za 03 dec 13:301e div.1 DS 2Pegasus DS 1
    za 03 dec 13:301e kl.2 DS 9SV Dynamo Apeldoorn DS 8 Maud van Lohuizen
    za 03 dec 14:00Top div.4 HS 2Bruins Olhaco HS 1
    vr 09 dec 19:002e kl.1 DS 10SV Dynamo Apeldoorn DS 11 Dave Sangers
    vr 09 dec 19:003e kl. Jgd2 MA 3DIAVO MA 1 Marit Gerritsen
    za 10 dec 09:00Hfd kl. Jgd2 MA 1Kerkemeijer Gemini MA 1 Suzanne van Gemund
    za 10 dec 11:001e kl.1 DS 9Spiker DS 2 Joost Siegelaar
    za 10 dec 11:002e kl. Jgd4 JA 1Time Out'75 JA 1 Valentin Helsloot
    za 10 dec 11:001e kl. Jgd3 JC 1Avior JC 1 Suzanne van Gemund
    za 10 dec 11:001e kl. Jgd2 MB 1Spiker MB 1 Cleo Jonker
    za 10 dec 13:302e div.1 DS 3Trivos DS 1
    za 10 dec 13:302e div.4 HS 3Rebo Woningmakelaars Rebelle HS 1
    za 10 dec 13:301e kl.2 DS 7Jumbo Van Andel-Ormi DS 2 Ilse van Beusekom
    za 10 dec 13:301e kl.3 HS 5Rebo Woningmakelaars Rebelle HS 2 Auke Snijder
    za 10 dec 16:301e div.1 DS 2Halley DS 1
    za 10 dec 16:303e div.2 DS 4Salvora DS 1
    2e Remco Mulder
    za 10 dec 16:30Top div.4 HS 2Madjoe HS 1
    vr 16 dec 19:003e div.1 DS 5Apollo 8 DS 3
    2e Remco Mulder
    vr 16 dec 19:002e kl.3 DS 10SDS DS 3 Auke Snijder
    vr 16 dec 19:00Prom. kl.2 DS 6Hevo DS 1 1e Ronald Bekema
    vr 16 dec 19:002e kl.4 HS 7VIOS Eefde HS 3 Peter van Vliet
    vr 16 dec 21:001e kl.1 HS 6VVH HS 3 Nicky Baltus
    vr 16 dec 21:002e kl.4 HS 8Bruvoc HS 1 Jan de Groot
    vr 16 dec 21:003e kl.3 HS 10BSV HS 2 Dave Sangers
    za 17 dec 09:30Hfd kl. Jgd1 MA 1Dros-Alterno MA 1 Maud van Lohuizen
    za 17 dec 09:301e kl. Jgd2 MC 2Salvora MC 1 Lennaert Hogenhout
    za 17 dec 09:302e kl. Jgd3 MC 4Dros-Alterno MC 3 Eline van Laar
    za 17 dec 09:303e kl. Jgd4 MC 5Volta MC 1 Malouke Meijer
    za 17 dec 11:301e kl.3 DS 8Hevo DS 2 Valentin Helsloot
    za 17 dec 11:301e kl. Jgd1 MA 2SVH VC MA 1 Iris Koedijk
    za 17 dec 11:302e kl. Jgd4 MC 3Dros-Alterno MC 4 Rieke Horsman
    za 17 dec 13:302e kl.3 DS 11GTH/Torpedo DS 1 Sophia Souki
    za 17 dec 13:30Hfd kl. Jgd4 JB 1SalVo'18 JB 1 vacant
    za 17 dec 13:303e kl. Jgd1 MA 3N.V.C. MA 1 Lieke Kalksma
    za 17 dec 13:302e kl. Jgd2 MB 2HVV MB 1 Ilse Wolbrink
    za 01 okt 20:00Eredivisie1HS 1Talentteam Papendal Heren HS 1 1e Marco Strik
    2e Dave Walravens
    Eric Slijkerman
    Lijnr. Ton Mennen
    Lijnr. Henk Hondelink
    za 22 okt 20:00Eredivisie1HS 1Samen Lycurgus HS 1 1e Hélène Geldof
    2e Hans Oomes
    Eric Slijkerman
    Lijnr. Andre ten Cate
    Lijnr. Ruben Raijer
    zo 23 okt 15:00Eredivisie1DS 1Eurosped DS 1 1e Mark-Jan Wijnstra
    2e Boy van Mourik
    Hans Bontekoning
    Lijnr. Ron Ferwerda
    Lijnr. Eddy Huijs
    wo 02 nov 20:00Eredivisie1HS 1Numidia TopVolleybal Limburg HS 1 1e Bouke Koning
    2e Wouter de Baar
    René Winkel
    do 03 nov 20:00Eredivisie1DS 1ARBO Rotterdam/FAST DS 1 1e Hélène Geldof
    2e Kevin van Blokland
    Herman Duel
    za 12 nov 17:00Eredivisie1DS 1Visser Assen/Sudosa-Desto DS 1
    za 12 nov 20:00Eredivisie1HS 1VoCASA HS 1
    za 26 nov 17:00Eredivisie1DS 1Sliedrecht Sport DS 1
    za 03 dec 17:00Eredivisie1DS 1Voltena DS 1
    za 03 dec 20:00Eredivisie1HS 1Active Living Orion HS 1
    zo 11 dec 13:00Eredivisie1DS 1Friso Sneek DS 1
    zo 11 dec 16:00Eredivisie1HS 1VCN HS 1
    za 08 okt 12:00Hfd kl. Jgd3 JB 1Engeltherm WSV JB 1 Valentin Helsloot Datum/tijd was 17-9 9:30 en hal was OSC (Welgelegenhal)