Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen, Info over lidmaatschapLid worden

Geef je op voor Court crew H1/D1

 

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster en aangepaste trainingsrooster 19-20 september en 10-17 oktober

 

 

 

 

Zaterdag 13-11
bestel nasi+saté

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster buiten sporten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Scheidsrechters

Aantal wedstrijden

Een scheidsrechter (1 punt) telt mee voor het team waar hij/zij als speler/speelster op de website is ingedeeld. Partners/vrienden, coaches etc. kunnen als `Scheidsrechter voor team` aan een team worden gekoppeld (zij staan ook op de teampagina). Stuur hiervoor een mail naar scheidsrechters@svdynamo.nl.
Dames
D2
D3
D4
D5
D6
D7
D8
D9
D10
D11
Aantal punten
3
5
6
7+
6
5
5
6
5
7+
Heren
H2
H3
H4
H5
H6
H7
H8
H9
H10
Aantal punten
6
5
7+
4
6
6
7+
7+
6

Thuisprogramma, 1 VACANTE wedstrijden


  • Top Jeugd of 1e/2e klasse senioren, waarvoor licentie 1e/2e klasse senioren vereist is
  • 1 jeugdwedstrijden of senioren 3e/4e klasse, waarvoor spelregeltoets is vereist

  • Weet je niet wat je mag fluiten, kijk dan hier!
    Laat alle wedstrijden zien Laat alleen vacante wedstrijden zien
    Datum tijdNivo team/
    scheids (toelichting)
    VeldDynamoGastensorteerpictogramArbitrageOpmerking
    za 03 dec 20:00Eredivisie1HS 1Active Living Orion HS 1
    za 03 dec 11:002e div.1 HS 3AETOS HS 1 1e Henk Radstaak
    2e Joop van Mechelen
    za 03 dec 09:00Hfd kl. Jgd3 JB 1AETOS JB 1 Fleur Dubbelhuis
    vr 16 dec 19:003e div.1 DS 5Apollo 8 DS 3 1e Peter van Vliet
    2e Remco Mulder
    za 03 dec 09:001e kl. Jgd4 JC 1Apollo 8 JC 1 Karlijn van Osch
    za 03 dec 11:001e kl.3 HS 5Avior HS 5 Alyssia Schaufeli
    za 31 dec 00:002e kl. Jgd2 JA 1Avior JA 1 Kim Hendriks
    za 10 dec 11:001e kl. Jgd3 JC 1Avior JC 1 Suzanne van Gemund
    vr 02 dec 21:002e kl.2 HS 9Blok EVC HS 1 Dave Sangers
    za 03 dec 14:00Top div.4 HS 2Bruins Olhaco HS 1
    vr 16 dec 21:002e kl.4 HS 8Bruvoc HS 1 Jan de Groot
    vr 16 dec 21:003e kl.3 HS 10BSV HS 2 Dave Sangers
    vr 02 dec 19:002e kl.1 DS 10DIAVO DS 1 H9 Aangewezen
    vr 09 dec 19:003e kl. Jgd2 MA 3DIAVO MA 1 Marit Gerritsen
    vr 02 dec 19:002e kl.2 DS 11Dros-Alterno DS 7 Eric Janssen
    za 17 dec 09:30Hfd kl. Jgd1 MA 1Dros-Alterno MA 1 Maud van Lohuizen
    za 17 dec 09:302e kl. Jgd3 MC 4Dros-Alterno MC 3 Eline van Laar
    vr 02 dec 19:002e kl. Jgd1 MC 4Dros-Alterno MC 3 H5 Aangewezen
    za 17 dec 11:302e kl. Jgd4 MC 3Dros-Alterno MC 4 Rieke Horsman
    za 03 dec 09:00Hfd kl. Jgd1 MC 1Dynamo Tubbergen MC 1 Maud van Lohuizen
    zo 11 dec 13:00Eredivisie1DS 1Friso Sneek DS 1
    za 17 dec 13:302e kl.3 DS 11GTH/Torpedo DS 1 Sophia Souki
    za 10 dec 16:301e div.1 DS 2Halley DS 1
    vr 16 dec 19:00Prom. kl.2 DS 6Hevo DS 1 1e Ronald Bekema
    za 17 dec 11:301e kl.3 DS 8Hevo DS 2 Valentin Helsloot
    za 17 dec 13:302e kl. Jgd2 MB 2HVV MB 1 Ilse Wolbrink
    za 10 dec 13:301e kl.2 DS 7Jumbo Van Andel-Ormi DS 2 Ilse van Beusekom
    za 10 dec 11:00Hfd kl. Jgd2 MA 1Kerkemeijer Gemini MA 1 Suzanne van Gemund
    za 10 dec 16:30Top div.4 HS 2Madjoe HS 1
    za 31 dec 00:002e kl. Jgd4 JA 1N.V.C. JA 1 Valentin Helsloot
    za 17 dec 13:303e kl. Jgd1 MA 3N.V.C. MA 1 vacant
    za 03 dec 13:301e div.1 DS 2Pegasus DS 1 1e Jibbe van Bekkum
    2e Arnoud Verburg
    vr 02 dec 21:002e div.1 HS 4Rebo Woningmakelaars Rebelle HS 1 1e Peter Timmerman
    2e Henk Reitsma
    za 10 dec 13:302e div.4 HS 3Rebo Woningmakelaars Rebelle HS 1
    za 10 dec 13:301e kl.3 HS 5Rebo Woningmakelaars Rebelle HS 2 Auke Snijder
    za 17 dec 13:30Hfd kl. Jgd4 JB 1SalVo'18 JB 1 Roos Streep
    za 10 dec 16:303e div.2 DS 4Salvora DS 1 1e Maud van Lohuizen
    2e Peter van Vliet
    za 17 dec 09:301e kl. Jgd2 MC 2Salvora MC 1 Lennaert Hogenhout
    za 03 dec 11:002e div.1 DS 3Seesing Flex | Longa`59 DS 1 1e Javan Kassenaar
    2e Perry de Jong
    za 10 dec 11:001e kl.1 DS 9Spiker DS 2 Joost Siegelaar
    za 10 dec 11:001e kl. Jgd2 MB 1Spiker MB 1 Cleo Jonker
    za 03 dec 09:001e kl. Jgd2 MB 1SSS MB 1 Twan Peters
    vr 09 dec 19:002e kl.1 DS 10SV Dynamo Apeldoorn DS 11 Dave Sangers
    za 03 dec 13:301e kl.2 DS 9SV Dynamo Apeldoorn DS 8 Maud van Lohuizen
    za 17 dec 11:301e kl. Jgd1 MA 2SVH VC MA 1 Iris Koedijk
    za 10 dec 13:302e div.1 DS 3Trivos DS 1 1e Harris Couwenberg
    2e Ton Roelofsen
    zo 11 dec 16:00Eredivisie1HS 1VCN HS 1
    vr 16 dec 19:002e kl.4 HS 7VIOS Eefde HS 3 Bart Bosman
    za 17 dec 09:303e kl. Jgd4 MC 5Volta MC 1 Malouke Meijer
    za 03 dec 17:00Eredivisie1DS 1Voltena DS 1
    za 03 dec 11:001e kl. Jgd2 MC 2Voorwaarts MC 1 Esmee Witjes
    vr 16 dec 21:001e kl.1 HS 6VVH HS 3 Nicky Baltus
    vr 02 dec 19:003e kl. Jgd3 MC 5VZK MC 1 Femke Bolder
    za 31 dec 00:002e kl. Jgd2 MC 4Wedstrijd vervalt Anneroos Looys