Direct naar het wedstrijdschema op toernooi.nl

 

 

 

 

 

Schrijf je nu in voor het 24e ENGIE Internationaal Jeugdtoernooi 

 

 

 

 

 

Wij wensen iedereen een gezellige jaarwisseling en een gelukkig, sportief maar bovenal gezond 2016! 

 

 

 

Direct naar wedstrijden op toernooi.nl

 

 

26e Internationaal Jeugdtoernooi

27, 28, 29 december 2018

Deelnemers (participants) en kampioenen (champions)

  • Tai Yuan Middle School China
  • Emmen '95
  • Sudosa-Desto
  • Bovoc
  • Set Up '65
  • Spivo
  • Prima Donna Kaas Volleybalschool
  • Taurus
  • Devoko
  • Auto van Oort Rebelle
  • Regio Zuid Ridderkerk
  • VCV Leefdaal Bertem
  • RTC Nijmegen
  • Antwerpse selectie AVF
  • vbc Waremme
  • Lizards Lubbeek Leuven
  • Next Volley Dordrecht
  • Volley Haasrode
  • vc Polaris
  • Arvoc Arendonk
  • FH Nijlen
  • Lyngby Gladsaxe
  • vc Menden Much
  • Vc Voervallei
  • AVV Keistad
  • Alterno
  • SSS uit Barneveld
  • Siegen (D)
  • Leverkusen(D)
  • Regenstauf (D)
  • Paris (F)
  • Sete (F)
  • Roma (I)
  • Forde Vbk (N)
  • Kacag (HON)
  • Legionowo (PL)
  • WW/Dok
  • Sliedrecht Sport
  • Ekspalvo/ Next Volley Dordrecht
  • Vc Krimpen
  • Brother Martinus
  • NVS
  • D.O.C. Stap Orion
  • Longa ‘65
  • Flash Veendam
  • Rosstars
  • Apollo 8
  • Olhaco Hoogeveen
  • IT Moove volley Fixit Kalmthout (B)
  • Vc Hubo Fixit Wuustwezel (B)
  • Vc Scheldenatie Kapellen (B)
  • Amigos Zoersel (B)
  • Spiker
  • Nationale Jeugdteams
  • Sourcy Volleybalschool
  • Regioselecties
  • Lycurgus
  • Donitas
  • Madjoe
  • Simokos
  • Vv Huizen
  • Vv Utrecht
  • Levallois Volley Paris
  • VCV Veenendaal
  • Lizzards Leuven (B)
  • Newcastle VC (GB)
  • SV Dynamo Apeldoorn


Mis je je eigen vereniging hier nog tussen, stuur dan een mail naar jeugdtoernooi@svdynamo.nl.


Jongens Top

   
Plek 2007 2008 2009
1 Next Volley Dordrecht Wuustwezel Dros Alterno  
2 Piet Zoomers/D Next Volley VCV Veenendaal  
3 vc Hubo Fixit Wuustwezel Scheldenatie Kapellen Amigos Zoersel  
MVP Wim Versens  Bart de Ren Jorrik van Damme  
  Kapellen Wuustwezel vc Zoersel  
         

Jongens A

     
Plek 2007 2008 2009
1 Dros Alterno Piet Zoomers/D Vocasa  
2 Piet Zoomers/D Libero '99 SV Dynamo Apeldoorn  
3 Vc Krimpen Zaanstad Twente 05  
MVP Erik Kors Jisse Diekerhof Bram Schifferling  
  Piet Zoomers/D Piet Zoomers/D Vocasa  
         

Jongens B

     
Plek 2007 2008 2009
1 Regio Mid West 1 Piet Zoomers/D Vc Hubo Fixit Wuustwezel 1  
2 Devolco '88 Zaanstad Dros Alterno  
3 Regio Mid West 2 Twente 05 Twente 05  
MVP Jurriaan Vink Daniel Hoonhout Jori van Keken  
  Regio Midden West Zaanstad Dros Alterno  
         

Jongens C

     
Plek 2007 2008    
1 Vc Hubo Fixit Wuustwezel 1 Piet Zoomers/D    
2 Next Volley Dordrecht Devolco '88    
3 Set up '65 Twente 05    
MVP Sander Heithuis Deborah Luhukay    
  Set up '65 Piet Zoomers/D    
         

Meisjes Top

     
Plek 2007 2008 2009
1 Taurus Taurus SV Dynamo Apeldoorn 1  
2 Dros Alterno Dros Alterno 2 SV Dynamo Apeldoorn 2  
3 Piet Zoomers/D1 Piet Zoomers/D Langhenkel Orion  
MVP Quirine Oosterveld Mandy Kreukniet Esther Hullegie  
  Taurus Taurus SV Dynamo Apeldoorn  
         

Meisjes A

     
Plek 2007 2008 200  
1 Dros Alterno 2 Piet Zoomers/D SV Dynamo Apeldoorn  
2 Rosstars Lts Legionovia VV Krekkers  
3 Piet Zoomers/D vc Odi Afbouw Rheeze Kangeroe  
MVP Madelon Stevelink Celia Diemkoudre Myrthe Rotert  
  Rosstars Piet Zoomers/D SV Dynamo Apeldoorn  
         

Meisjes B

     
Plek 2007 2008 2009
1 Piet Zoomers/D Dros Alterno Rabobank Devoko  
2 Esch Stars sc Union Emlichheim SV Dynamo Apeldoorn  
3 Vovem '90 Piet Zoomers/D Rosstars  
MVP Myrthe Rotert Jennifer Geerties Lauri Heemstra  
  Piet Zoomers/D sc Union Emlichheim Rabobank Devoko  
         

Meisjes C

     
Plek 2007 2008    
1   Piet Zoomers/D    
2   Dros Alterno    
3   NVS C    
MVP   Michelle Machielsen    
    Piet Zoomers/D    

 


Jongens Top

   
Plek 2010 2011 2012
1 SV Dynamo Apeldoorn SV Dynamo Tsv Jona
2 Sliedrecht Sport vv Zaanstad SV Dynamo Apeldoorn
3 Landstede Volleybal Lizzards Leuven SSS
MVP Mick Wauters Dries Benoit Marco Burkey
  Boxx Fixit Kalmthout Lizzard leuven Tsv Jona
       

Jongens A

   
Plek 2010 2011 2012
1 SV Dynamo Apeldoorn RTC Zwolle Volley Fixit Kalmthout
2 Sliedrecht Sport vc Zoersel Wik Univé
3 Zaanstad SV Dynamo VCV Veenendaal
MVP Jordy Huiskes Maarten Meeus William Pierlinck
  SV Dynamo Apeldoorn vc Zoersel Volley Fixit Kalmthout
       

Jongens B

   
Plek 2010 2011 2012
1 Lizards Lubbeek Leuven Boxx Fixit Kalmthout Prima Donna Kaas Huizen
2 Vc Zoersel VCV Veenendaal Volley Fixit Kalmthout
3 SV Dynamo Apeldoorn SV Dynamo Taurus
MVP Florian Malisse Mark van de Munt Maurice Habets
  Lizards Leuven VCV Veenendaal Taurus
       

Meisjes Top

   
Plek 2010 2011 2012
1 SV Dynamo Apeldoorn 1 SV Dynamo 1 SM Aesh Pfeffingen
2 SV Dynamo Apeldoorn 2 Primma Donna Kaas Huizen SV Dynamo Apeldoorn (OCMA)
3 Veracles vkb Zandhoven Bovoc
MVP Lisette Stindt Anna Rekar Stephanie Bannwart
  SV Dynamo Apeldoorn 2 Prima Donna Kaas Huizen SM Aesh Pfeffingen
       

Meisjes A

   
Plek 2010 2011 2012
1 Levallois Volley SM Aesch Pfeffingen Zaanstad
2 Florie NVC Bovoc Prima Donna Kaas Huizen
3 SV Dynamo Apeldoorn SV Dynamo 1 Bovoc
MVP Mariam Diallo Fabienne Geiger Maya Sleeckx
  Levallois SM Aesch Pfeffingen Volley Fixit Kalmthout
       

Meisjes B

   
Plek 2010 2011 2012
1 Vc Zoersel Smash  Oud Turnhout Bevo Roeselaere
2 Zaanstad vv Zaanstad Prima Donna Kaas Huizen
3 Devoko Devoko VBK Smash Oud Turnhout
MVP Rachel Veltwijk Aishe Hyseni Lotte Vandendriessche
  Emmen '95 SM Aesch Pfeffingen VBK Smash Oud Turnhout
       

 

Jongens A

   
Plek 2013 2014 2015
1 Taurus Prima Donna Kaas Volleybalschool Trojans
2 IT Moove Fixit Kalmthout Taurus Prima Donna Kaas Volleybalschool 2
3 Prima Donna Kaas Volleybalschool Huizen SV Dynamo Apeldoorn Prima Donna Kaas Volleybalschool 1
MVP William Pierlinck Yannick Vermaas  Timothy Scheffers 
  IT Moove Fixit Kalmthout Prima Donna Kaas Huizen PDK Volleybalschool Huizen
       

Jongens B

   
Plek 2013 2014 2015
1 Prima Donna Kaas Volleybalschool Huizen Alterno C.A.J. Architecten
2 Taurus Regio Zuid Ridderkerk vc Polaris
3 SV Dynamo Apeldoorn Prima Donna Kaas Volleybalschool vc Menden Much
MVP Idaan Jeurissen  Mickey Toet  Jelle Jurrius 
  Taurus Regio Zuid Ridderkerk vc Polaris
       

Jongens C

   
Plek 2013 2014 2015
1 Vc Voervallei vc Polaris Noud Food
2 Taurus vc Menden Much Tapservice Nederland
3 Polaris AVV Keistad Vc Polaris
MVP Gert Jan van de Veld Eric Caspers  Ties Cornelisse
  Vc Voervallei vc Menden Much Noud Food
       

Meisjes A

   
Plek 2013 2014 2015
1 Tai Yuan Middle School China Sudosa-Desto Prima Donna Kaas Volleybalschool Masterclass
2 SV Dynamo Apeldoorn  Emmen '95 Emmen '95
3 Emmen '95 Spivo Bovoc
MVP Fleur Hukema  Cindy Zandstra  Daantje Vennik 
  Emmen '95 Sudosa-Desto vc Zwolle
       

Meisjes B

   
Plek 2013 2014 2015
1 Prima Donna Kaas Volleybalschool Huizen Sudosa-Desto Somas Activia
2 SV Dynamo Apeldoorn  Emmen '95 Emmen '95
3 Bovoc Antwerpse selectie AVF Thermo Fisher Scientific
MVP Melissa Rouw Katja Stam Jel Lamers 
  SV Dynamo Apeldoorn Emmen '95 Somas Activia
       

Meisjes C

   
Plek 2013 2014 2015
1 Tai Yuan Middle School  China Emmen '95 vbc Waremme
2 Vbc Waremme Dynamo Tubbergen  CWZ Sportgeneeskunde
3 SV Dynamo Apeldoorn Devoko Emmen '95
MVP Lixin Wen Carli Kroeze  Sophie Bastin 
  Tai Yuan Middle School China Dynamo Tubbergen vbc Waremme
       

 

Jongens A

   
Plek 2016 2017 2018
1   Volley Haasrode Leuven  
2   ikvolleybal.nl  
3   Next Volley Dordrecht  
MVP      
       
       

Jongens B

   
Plek 2016 2017 2018
1   FH Nijlen  
2   SV Dynamo Apeldoorn  
3   Volley Drechtsteden  
MVP      
       
       

Jongens C

   
Plek 2016 2017 2018
1   Gijbers Optiek  
2   SV Dynamo Apeldoorn  
3   Spaarnestad  
MVP      
       
       

Meisjes A

   
Plek 2016 2017 2018
1   VC Zwolle  
2   Spaarnestad  
3   VV Alterno  
MVP      
       
       

Meisjes B

   
Plek 2016 2017 2018
1   SV Dynamo Apeldoorn  
2   Bad Laer  
3   VV Alterno  
MVP      
       
       

Meisjes C

   
Plek 2016 2017 2018
1   Polaris  
2   Next Volley Dordrecht  
3   VV Alterno  
MVP