Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen, Info over lidmaatschapLid worden

Geef je op voor Court crew H1/D1

 

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Courtcrew Beachvolleybal

11 en 12 mei zijn er Eredivisie Beachvolleybal wedstrijden in Apeldoorn. Dynamo is net als vorig jaar door Sportworx weer gevraagd om te komen helpen. Dat kan zijn van ballenrollen tot zand harken of tellen. Vorig jaar hebben veel van jullie geholpen en waren heel enthousiast! Lijkt het je leuk om te helpen op 11 of 12 mei? Geef je dan op bij Ingrid Wolters via crew@dynamovolleybal.nl Ik ben daar zelf weer als coördinator. Het is in sportpark Orderbos Apeldoorn. Details volgen zodra bekend. Groetjes Ingrid.