Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen, Info over lidmaatschapLid worden

Geef je op voor Court crew H1/D1

 

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Mini en Jeugdkamp 2024!

Dit jaar organiseren we uiteraard weer een spetterend kamp! Dit gaat gebeuren in het weekend van 7, 8 en 9 juni. Zet deze datum vast in je agenda om dit spektakel niet te missen! Meer info volgt via mail en de website. Hou deze dus goed in te gaten. Om weer veel leuke activiteiten te kunnen organiseren zoeken wij nog sponsoren. Ken jij of ben jij degene die ons wil helpen om van het kamp een mega feest te maken met alles erop en eraan. Mail dan naar jeugd@svdynamo.nl