Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen, Info over lidmaatschapLid worden

Geef je op voor Court crew H1/D1

 

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Verslag bijeenkomst spiegelavond met leden

Als club kunnen we niet functioneren zonder vrijwilligers. SV Dynamo heeft een trouwe kern aan vrijwilligers op veel onderdelen. Toch merken we dat het lastiger wordt om nieuwe vrijwilligers aan ons te binden. De vereniging heeft nu de gelegenheid om onder begeleiding van Marco Groen, een proces begeleider van het Sport Professional Netwerk, te gaan werken aan het verder professionaliseren van ons vrijwilligersbeleid. Esther van Hevelingen zal vanuit de vereniging dit project gaan begeleiden als voorzitter van de stuurgroep. Nadat de stuurgroep eerder al 2 sessies had met Marco hebben we op donderdagavond 1 februari met een dwarsdoorsnede van de leden een spiegelbijeenkomst gehouden als vertrekpunt om verder te gaan bepalen wat nodig is om het voor leden en vrijwilligers nog leuker en beter te maken bij Dynamo. Na een introductie van Marco en een leuk filmpje over de kracht van verenigen, die hieronder ook is opgenomen, zijn de 35 leden in 8 groepjes aan de gang gegaan over de volgende vragen:

 

Als ik aan Dynamo denk dan...
Natuurlijk was een veel gegeven antwoord volleybal, maar ook gezelligheid, sociale contacten en ambitie kwamen naar voren.

Wat moet/gaat hier nooit veranderen?
Een eigen Dynamo Café moet altijd blijven, gezelligheid. Maar ook altijd de beste willen zijn, zal waarschijnlijk onderdeel van de cultuur blijven.

Hoe ziet Dynamo er over 5 jaar uit?
Er kwam een drietal mooie dromen uit voor over 5 jaar:

 • Een vol Omnisport waar van alles te beleven is
 • Voor alle teams goede trainers
 • Een buitenterras naast het Dynamo Café met boven de parkeerplaats beachvolleybalvelden.

Of vooral die laatste te realiseren is moet blijken, maar we gaan er als stuurgroep mee aan de slag in de komende sessies.

Wat kunnen we morgen al veranderen?
Elk groepje heeft hierbij een concreet punt genoemd dat ze gezamenlijk op gaan pakken.

 • Aankleding trappenhuis
 • Bewegwijzering naar de kleedkamers
 • Aanpassen inschrijfformulier / verwelkomen nieuwe leden
 • Opzet voor een maandelijkse nieuwsbrief
 • Gadgets voor supporters om Dynamo teams beter aan te kunnen moedigen
 • Foto’s van de recreanten teams ook vertonen op beeldscherm in Dynamo Café
 • Zorg dragen voor schonere kleedkamers
 • Dynamo Café op vrijdag open tijdens de training van de mini’s
 • Het opzetten van een bak met kleine taakjes die gedaan kunnen worden en die leden zich dan toe kunnen eigenen.

Tot slot

Als stuurgroep gaan we de komende tijd verder met het uitwerken van alle gegeven antwoorden om te bekijken wat we kunnen realiseren om alle leden nog meer aan Dynamo te binden. We komen hier de komende tijd nog regelmatig op terug bij jullie. Wellicht nog met een aparte sessie voor de jeugd/mini leden omdat die vanavond niet aanwezig waren.

Alle commissies binnen Dynamo gaan nog nauwgezet hun taken en verantwoordelijkheden op papier zetten waardoor iedereen zich ook verantwoordelijk voelt voor de opgegeven taken en ook duidelijk wordt waar we nog handjes missen. Wij kijken uit naar het vervolg!…


Getoonde video tijdens spiegelavond: Back2Basic: https://www.youtube.com/watch?v=apS9GpJ67gg