Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen, Info over lidmaatschapLid worden

Geef je op voor Court crew H1/D1

 

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Nieuws vanuit de Werkgroep Technische Zaken (WTZ)

De zomervakantie is bijna afgelopen en dat is voor SV Dynamo altijd het moment dat het seizoen weer gaat beginnen. Wij zijn al wat eerder begonnen om ervoor te zorgen dat alles geregeld is om weer te kunnen starten. Het grootste gedeelte is wel gelukt, maar we zijn nog op zoek naar trainers.

Dus lijkt het je leuk om training te geven? Neem dan contact met ons op via tc@svdynamo.nl.

Vanaf maandag 21 augustus (CMV vanaf maandag 28 augustus) beginnen we weer met trainen en we hopen dat jullie allemaal staan te trappelen om de zaal weer in te gaan.


Uitbreiding van de structuur
De aandachtige lezers hebben in de titel van dit bericht al een nieuwe term gezien en dat hebben ze goed gezien. We hebben de structuur, van wat voorheen de TC was, wat aangepast. Vanaf begin van dit seizoen gaan we werken met een Werkgroep Technische Zaken (WTZ). Binnen de WTZ zijn er 3 onderdelen:

 • De Technische Commissie (TC)
 • Facilitair
 • Organisatie

De TC is het gedeelte dat zich met alle technische inhoudelijk zaken bezighoudt. Facilitair logischerwijs met facilitaire zaken zoals inhuur zaal, materialen, wedstrijdsecretariaat. Organisatie houdt zich bezig met alle organisatie zaken rondom de teams. De website zal in de komende weken aangepast worden naar deze structuur.


Samenvoegen jeugdcommissie en minicommissie
Bij SV Dynamo hadden we voor onze jeugd altijd 2 commissies; speelde je in een CMV-team dan viel je onder de minicommissie en speelde je in een jeugdteam dan viel je onder de jeugdcommissie. Carleyn Maatman heeft samen met deze commissies de afgelopen maanden gekeken of we dit anders (en beter) kunnen doen. We zijn erg blij dat dit gelukt is.

Vanaf dit seizoen hebben we één jeugdcommissie waar al onze jeugd onder valt!
Over deze samenvoeging is eerder al een mail gestuurd naar de leden met een wat uitgebreidere toelichting.


1e aanspreekpunt voor spelers/speelsters, trainers/coaches en ouders en/of begeleiders
Binnen de WTZ wordt het onderdeel organisatie ingevuld door coördinatoren. De taak van de coördinatoren is 2-ledig:

 • Ze ondersteunen de TC-leden en zijn sparringpartner van de TC
 • Maar hun belangrijkste taak; ze zijn voor jullie als leden het 1e aanspreekpunt.  

Procedure
Heb je iets waar je binnen je team niet uitkomt (teamzaken bespreek je eerst met je trainer en/of coach), dan neem je contact op met je coördinator. Hij/zij zal je verder helpen. Denk je nu zelf dit is iets voor de TC of voor facilitair, neem dan toch contact op met je coördinator en niet rechtstreeks met de TC of facilitair. De coördinator zorgt ervoor dat je een reactie krijgt.

We zullen vanuit de WTZ erg strak op deze procedure zitten, dat je contact opneemt via de coördinator van je team.

Hieronder een overzicht van de coördinatoren. Jullie zien dat er nog een paar coördinatoren niet ingevuld zijn (we werkten namelijk nog niet overal al met coördinatoren). We zijn als WZT druk bezig deze zo snel mogelijk in te vullen. Lijkt het je leuk om als coördinator de schakel van de leden naar de WTZ te zijn meld je dan bij onze verenigingsmanager Rutger Boerdam via email (tc@svdynamo.nl) of bel of app hem.

Daar waar de coördinatoren nog vacant zijn, geldt dat je contact kan opnemen met Rutger Boerdam. Hij pakt dit op tot deze functies ingevuld zijn.

Coördinatoren Top & Opleidingsteams (te bereiken via tc@svdynamo.nl):

 • Coördinator dames Topteams (D2, D3):                                Vacant
 • Coördinator dames Opleidingsteams (D4, D7):                    Vacant
 • Coördinator heren Top & Opleidingsteams (H2 t/m H5):     Jacob Bakker

Coördinatoren Seniorenteams (te bereiken via: senioren@svdynamo.nl).

 • Coördinator dames Seniorenteams (D5, D6, D8 t/m D10): Loreen Janssen & Karlijn Bussink
 • Coördinator heren Seniorenteams (H6 t/m H10):                Arie Verbeek & Kor de Groot

Coördinatoren Jeugdteams (te bereiken via: jeugd@svdynamo.nl).

 • Coördinator meisjes A&B teams:                                          Vacant
 • Coördinator meisjes C, N6, N5 teams:                                  Fleur Dubbelhuis
 • Coördinator meisjes N4, N3, N2 teams:                                Marit Koning