Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen, Info over lidmaatschapLid worden

Geef je op voor Court crew H1/D1

 

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Nieuw Recreanten Trainingsgroep dames 35+

Voor komend seizoen gaan wij bij SV Dynamo een dames trainingsgroep starten die alleen traint en geen competitie speelt. Dit zal een nieuwe recreantengroep worden, waarbij de volgende voorwaarden zullen gelden. De trainingsgroep betreft vrouwen vanaf 35 jaar op het niveau 2e/3e klasse. De trainingen beginnen op dinsdag 9 mei van 20.00-21.30 in Omnisport.
Voor deze trainingsgroep zijn wij op zoek naar speelsters! De enige eis is dat je kan volleyballen en het leuk vindt om 1x in de week te trainen. Ben jij een ouder die vroeger gevolleybald heeft en heb je zin om dit weer op te pakken dan ben je van harte welkom in dit team. Mocht je iemand kennen die aan de voorwaarden voldoet en hier enthousiast van wordt, stuur dit bericht dan gerust door! Mocht je hier enthousiast van worden of heb je vragen dan kun je voor nu bij ons terecht. Dat kan door een mailtje te naar sturen naar Loreen Janssen en Karlijn Bussink (senioren@svdynamo.nl). Vanaf het nieuwe seizoen (na de zomervakantie) zal deze trainingsgroep onder de recreantencommissie vallen.