Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen, Info over lidmaatschapLid worden

Geef je op voor Court crew H1/D1

 

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Concept teamindeling en trainingrooster

In de afgelopen weken is het een puzzel geweest om de concept teamindelingen weer op orde te krijgen, maar in grote lijnen zijn wij eruit. Op de teampagina's op deze site vind je de concept teamindeling of trainingsgroepen. Het trainingtooster vind je in het rechter rode blokje op de site of via deze link.
Via mail heb je een toelichting op te teamindeling ontvangen. Lees deze brief goed door. Als er vragen zijn kunnen jullie in de mail vinden met wie je contact op moet nemen. Hierbij hopen wij jullie alvast genoeg duidelijkheid te geven over het komende seizoen!