Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen, Info over lidmaatschapLid worden

Geef je op voor Court crew H1/D1

 

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster en aangepaste trainingsrooster 19-20 september en 10-17 oktober

 

 

 

 

Zaterdag 13-11
bestel nasi+saté

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster buiten sporten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dynamo voor Eritrese Apeldoorners

In Apeldoorn wonen ongeveer tweehonderd (jonge) gezinnen uit Eritrea. De jonge gemeenschap in Apeldoorn wordt gekarakteriseerd als bescheiden, actief en heeft een openhouding ten opzichte van de westerse levenswijze. De gemeenschap bevat potentiële leden van sportverenigingen. De Eritrese jonge gemeenschap onderschrijft het belang van sport maar mist, door taal- en culturele barrières, de aansluiting op sportverenigingen. Stimenz, Volleybalvereniging SV Dynamo Apeldoorn en Kémi slaan de handen ineen om de drempel naar de sportverenigingen voor de Eritrese Apeldoorners lager te maken.

Wat gaan we doen?
Een groep Eritrese intermediairs wordt geselecteerd, getraind en gecoacht om alle aspecten van lidmaatschap van een sportvereniging in Nederland te begrijpen. Deze groep intermediairs werft en selecteert een groep van 12 tot 16 Eritrese jongeren die geïnteresseerd zijn in volleybal. De getrainde intermediairs begeleiden de 12/16 volleybalspelers geurend 2023 in hun sportactiviteiten. De deelnemers worden in een jaar tijd de olievlek die de hele gemeenschap in Apeldoorn zal motiveren de sport verenigingen op te zoeken.
Deze groep zal gaan trainen op de dinsdagen van 20.00 tot 22.00 uur in Omnisport.
Voor meer informatie: tc@svdynamo.nl of neem contact op met Arjan de Groot