Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen, Info over lidmaatschapLid worden

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Trainingsrooster vanaf maandag 16 mei

 

 

 

 

Zaterdag 13-11
bestel nasi+saté

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster buiten sporten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Meisjes B en Meisjes D Nederlands kampioen - Dynamo wint de Jaap van Kasteel Trofee!

Wat een dag! Vandaag speelden 8 jeugdteams de finale van het NOJK. Meisjes B en Meisjes D zijn Nederlands kampioen geworden en ook de andere teams leverden vandaag een bijzonder knappe prestatie. Hiermee hebben we weer de Jaap van Kasteel Trofee veroverd, de prijs voor de best presterende vereniging. Ook in 2008, 2009, 2010 én 2011 sleepte SV Dynamo de Jaap van Kasteel Trofee voor de beste jeugdvereniging in de wacht. Meisjes A en Jongens B haalden helaas de kruisfinale niet, Meisjes C en Jongens D behaalden een knappe 3e plek en Jongens A en Jongens C werden 4e. Alle spelers, speelsters en coaches, van harte gefeliciteerd met deze knappe prestatie!