Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen, Info over lidmaatschapLid worden

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Trainingsrooster vanaf maandag 16 mei

 

 

 

 

Zaterdag 13-11
bestel nasi+saté

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster buiten sporten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daan Haanappel vertrekt naar Sliedrecht Sport

Aan het verblijf van Daan Haanappel bij Draisma Dynamo komt na één seizoen alweer een einde. De 23-jarige spelverdeler gaat na de zomer zijn volleybalgeluk beproeven bij Sliedrecht Sport.


‘Hagenees’ Haanappel maakte vorig jaar samen met Duco Krook de overstap van VoCASA naar Apeldoorn. De student Industrieel Productieontwerp wilde in Apeldoorn ervaren wat het topsportleven inhoudt. “Elk punt dat ik speel, daar ben ik blij mee”, verklaarde hij eerder dit seizoen tijdens een interview voor Draisma Dynamo’s eigen mediakanalen. “Voor de Champions League in Finland krijg je te maken met een niveau tegenstander die je nooit eerder bent tegengekomen. Daar sta je dan ineens zélf tussen. Op een niveau waarvan ikzelf nooit verwacht had dat ik erop zou spelen.”


Na Nico Manenschijn, Jeroen Rauwerdink en Frits van Gestel, die elk hun eredivisieloopbaan beëindigen, wordt Haanappel de vierde speler van de huidige spelersgroep die Draisma Dynamo na de play-offs vaarwel zegt.

Fotografie: Wout van Zoeren