Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen, Info over lidmaatschapLid worden

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Trainingsrooster vanaf maandag 16 mei

 

 

 

 

Zaterdag 13-11
bestel nasi+saté

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster buiten sporten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Resultaten voorronde NOJK: alle 8 teams naar de halve finale!

Wat een topdag hebben we gehad: alle teams die vandaag hebben gespeeld zijn door naar de halve finales! Samen met de 4 teams die automatisch zijn geplaatst komt Dynamo met alle 8 teams uit in de halve finale op 16 april.
Meisjes D, Meisjes C en Jongens C hebben alles gewonnen en zijn dus geëindigd als poulewinnaars! Jongens D had het iets lastiger en heeft de vierde plaats kunnen bemachtigen, waarmee ze net een plekje hebben kunnen veroveren in de volgende ronde.
Alle spelers en speelsters, trainers en coaches, super goed gedaan. Van harte gefeliciteerd en op naar de halve finale op 16 april. Dan zullen we er alles aan doen om met zoveel mogelijk teams ook in actie te komen tijdens de finales op 21 mei.