Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen, Info over lidmaatschapLid worden

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Coronaprotocol 

Trainingsrooster binnen sporten
Roosters > Trainingen

 

 

 

 

 

Zaterdag 13-11
bestel nasi+saté

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster buiten sporten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 13 november Super Saturday

Zaterdag 13 november is het weer Super Saturday! Dames 1 speelt om 17.00 uur tegen VC Sneek en Heren 1 om 20.00 uur tegen Vocasa. Ben je lid van Dynamo, dan heb je via de mail een gratis seizoenskaart ontvangen van Draisma Dynamo. Hiermee kun je gratis de eredivisiewedstrijden van Dames 1 en Heren 1 bezoeken in het Omnisport. Ben je geen lid, bestel dan online tickets voor Heren 1 en/of Dames 1. Helaas hebben we moeten besluiten het eten (nasi) tijdens deze Super Saturday te annuleren. De betalingen zullen worden teruggestort. Als de aangekondigde coronamaatregelen doorgaan, zal het Dynamo Café zaterdag 13 november om 19.00 uur worden gesloten en is er om 20.00 uur geen publiek toegestaan tijdens de wedstrijd van Heren 1 tegen Vocasa. In verband met de huidige coronaregels heb je voor het bezoeken van eredivisiewedstrijden en het Dynamo Café een coronatoegangsbewijs (QR-code) nodig. Lees de nieuwe coronaregels op onze sportlocaties (wordt na de persconferentie van 12 november aangepast).