Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen, Info over lidmaatschapLid worden

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Coronaprotocol 

Trainingsrooster binnen sporten
Roosters > Trainingen

 

 

 

 

 

Zaterdag 13-11
bestel nasi+saté

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster buiten sporten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Woensdag 10 november CEV Cup: Draisma Dynamo - Tours VB

De mannen van Heren 1 zijn helaas in de eerste ronde van de Champions League uitgeschakeld, maar dat betekent niet dat ze klaar zijn in Europa. Het team van Redbad Strikwerda neemt nu deel in de CEV Cup. Hierin is op woensdag 10 november de topclub Tours VB uit Frankrijk de tegenstander. Deze club werd in de afgelopen 11 jaar 7 keer kampioen van Frankrijk, won 6 keer de beker en was in 2017 winnaar van de CEV Cup. De wedstrijd begint om 19.30. Ben je lid van Dynamo? Dan kun je kaartjes bestellen tegen gereduceerd tarief (de seizoenkaart is niet geldig voor Europa Cup wedstrijden). Ben je geen lid van Dynamo? Dan kun je hier kaarten bestellen. We hopen iedereen te zien op 10 november in het Omnisport!