Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen, Info over lidmaatschapLid worden

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Coronaprotocol 

Trainingsrooster binnen sporten
Roosters > Trainingen

 

 

 

 

 

Zaterdag 13-11
bestel nasi+saté

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster buiten sporten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 30 oktober Super Saturday, eet gezellig een pizza mee!

Zaterdag 30 oktober is het weer Super Saturday! Dames 1 speelt om 17.00 uur tegen Sliedrecht Sport en Heren 1 om 20.00 uur tegen Amysoft Lycurgus. Ben je lid van Dynamo dan heb je via de mail een gratis seizoenskaart ontvangen van Draisma Dynamo. Hiermee kun je gratis de eredivisiewedstrijden van Dames 1 en Heren 1 bezoeken in het Omnisport. Ben je geen lid, bestel dan online tickets voor Heren 1 en/of Dames 1. Tussen de wedstrijden in kan iedereen weer gezellig een hapje eten in het Dynamo Café. Dit keer zijn er pizza’s van Domino's voor € 5 per stuk. Je kunt contant of met pin betalen. Bestel je pizza vóór donderdag 28 oktober 17:00 uur. In verband met de huidige coronaregels heb je voor het bezoeken van deze eredivisiewedstrijden een coronatoegangsbewijs (QR-code) nodig.


Je kunt de QR-code maken met de CoronaCheck-app (digitaal) of via CoronaCheck.nl (geprint). Hiervoor heb je een vaccinatiebewijs, herstelbewijs of een negatieve testuitslag nodig van minder dan 24 uur voor de wedstrijd. Bij de entree vindt controle plaats van je entreebewijs, coronatoegangsbewijs (QR-code) en identiteitsbewijs.