Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen, Info over lidmaatschapLid worden

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Coronaprotocol 

Trainingsrooster binnen sporten
Roosters > Trainingen

 

 

 

 

 

Zaterdag 13-11
bestel nasi+saté

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster buiten sporten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Donderdag 21 oktober: thuiswedstrijd Dames 1 - VCN

Donderdag 21 oktober speelt Dames 1 om 20.00 uur thuis tegen VCN. Ben je lid van Dynamo dan heb je via de mail een gratis seizoenskaart ontvangen van Draisma Dynamo. Hiermee kun je gratis de eredivisiewedstrijden van Dames 1 en Heren 1 bezoeken in het Omnisport. Het is herfstvakantie maar het Dynamo Café is geopend. Maak er een gezellige volleybalavond van en kom Dames 1 aanmoedigen met een hapje en een drankje op de tribune. In verband met de huidige coronaregels heb je voor het bezoeken van deze eredivisiewedstrijd een coronatoegangsbewijs (QR-code) nodig. 


Je kunt de QR-code maken met de CoronaCheck-app (digitaal) of via CoronaCheck.nl (geprint). Hiervoor heb je een vaccinatiebewijs, herstelbewijs of een negatieve testuitslag nodig van minder dan 24 uur voor de wedstrijd. De entree is via ingang 3 van het Omnisport (ingang Dynamo Café). Hier vindt controle plaats van je entreebewijs, coronatoegangsbewijs (QR-code) en identiteitsbewijs.