Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Coronaprotocol 

Trainingsrooster binnen sporten
Roosters > Trainingen

 

 

 

 

 

Trainingsrooster buiten sporten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Corona protocol Dynamo

Vanaf 25 september vinden er versoepelingen plaats voor de coronamaatregelen. 1,5 meter afstand houden is vanaf dan niet meer verplicht. Blijf wel de basisregels volgen om verspreiding van het coronavirus te voorkomen. We kunnen elkaar nog steeds besmetten, ook na vaccinatie. Blijf handen wassen. Bij klachten: blijf thuis en laat je testen. We hanteren als SV Dynamo de algemeen geldende corona-protocollen van het NOC-NSF en de Rijksoverheid. In het Dynamo Café is een apart horecagedeelte ingericht achter rood-witte afzettingslinten. Als je hier plaatsneemt, dien je een coronatoegangsbewijs te kunnen laten zien. Verder is er in onze sportkantine geen bewijs noodzakelijk. Het Dynamo Café sluit uiterlijk om 00:00 uur.