Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Coronaprotocol 

Trainingsrooster binnen sporten
Roosters > Trainingen

 

 

 

 

 

Trainingsrooster buiten sporten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geen trainingen in de herfstvakantie, tenzij aangevraagd

De herfstvakantie komt er weer aan (maandag 18 t/m vrijdag 22 oktober). In principe zijn er geen trainingen. Mocht je toch graag willen trainen dan kunnen we zaalruimte inhuren. De laatste jaren hebben we diverse keren zaalruimte gehuurd voor teams die uiteindelijk niet gingen trainen. Let dus goed op: vraag alleen zaalruimte aan als je team nagenoeg compleet is en je ook daadwerkelijk gaat trainen.


De inhuur is op dinsdag en donderdag in het Omnisport. Wil je op een andere dag trainen dan kan dat alleen als er 2 of 4 teams tegelijk gaan trainen (hele zaalhuur of halve zaalhuur). In verband met een zo efficiënt mogelijke inhuur kan de dag en het tijdstip van de training in de herfstvakantie afwijken van je normale training. Teams die op zaterdag 23 oktober een wedstrijd hebben, krijgen voorrang. Graag uiterlijk vrijdag 1 oktober laten weten of je trainingsruimte nodig hebt. Dat kan via een mail naar webredactie@svdynamo.nl.