Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Coronaprotocol 

Trainingsrooster binnen sporten
Roosters > Trainingen

 

 

 

 

 

Trainingsrooster buiten sporten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 25 september verkoop inspeelshirts

Op zaterdagochtend 25 september, tussen 10.00 en 13.00 uur, kunnen mini- en jeugdleden, andere leden, ouders en vrijwilligers weer een nieuw inspeelshirt kopen. Het shirt is in verschillende maten verkrijgbaar. Door de positieve reacties op de vorige shirts, is ook dit jaar weer gekozen voor het Stedman Active dry shirt van 100% polyester. Het shirt is zwart met rode opdruk en kost € 10 per stuk. Graag contant betalen. De verkoop is voor de ingang van het Dynamo Café. Wees er snel bij, op is op!

 

Dank aan de sponsoren die dit mogelijk hebben gemaakt: Kenneth * Smith - Verzameld Werk - Herman de Boer Installatietechniek  - Houtkubus Vloeren - Flexfoil – Friethuys Majo  - Bloemheuvel Letselschade - VSS Meat – Bakkerij Fuite - Promohouse - Goedkoopfeesten - Kievit Sport - Domino's – Krazy Kangaroo - Jumbo Wiegmans - Klein Optiek - B&K Advies - Verkeersschool De Weerd.


Neem voor aanvullende informatie contact op met Cor Koning via Whatsapp, 06 34 87 41 40.