Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

 

 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Coronaprotocol voor leden 

Trainingsrooster binnen sporten
Roosters > Trainingen

 

 

 

 

 

Trainingsrooster buiten sporten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

World Tour Beach Volleybal bij Dynamo Beach

Van donderdag 9 september t/m zondag 12 september wordt op de velden van Dynamo Beach een World Tour Beach Volleybal voor dames & heren gespeeld. Teams van over de hele wereld zullen deelnemen aan dit toernooi. Heb je altijd al eens naar beachvolleyballen willen kijken grijp dan nu je kans; de toegang voor toeschouwers is namelijk gratis!
Op zaterdag 11 en zondag 12 september in o.a. Omnisport ook het Apeldoorn Volleybalstad voorbereidingstoernooi voor de jeugd en op zaterdagochtend 11 september is ook de clinic voor de mini’s van Dynamo. Hoe leuk is het om na het binnen volleyballen nog even te gaan kijken bij de World Tour Beach Volleybal op de velden van Dynamo Beach

Hieronder staat een overzicht wanneer er gespeeld wordt:

Donderdag 9 september
8.30-18.45 Qualification Tournament
Vrijdag 10 september
9.00-19.00 Main Draw Tournament
Zaterdag 11 september
9.00-12.15 vervolg Main Draw Tournament
12.20-19.45 1/8 en1/4 finales
Zondag 12 september
9.00 en 10 uur halve finales dames
11.00 en 12.00 halve finale heren
13.00 3 en 4 plaats dames
14.15 3 en 4 plaats heren
15.30 finale dames
16.45 finale heren

Voor meer informatie over het toernooi kan je hier kijken

De organisatie is ook nog op zoek naar een aantal vrijwilligers tijdens het toernooi. Als je dit leest als niet Dynamo lid en je wilt weten wat voor vrijwilligers er gezocht worden dan kan je een mail sturen naar tc@svdynamo.nl en zullen we je die informatie geven en/of in contact brengen met de organisatie. Naar Dynamoleden wordt een mail met informatie gestuurd. 


Veel plezier in ieder geval met dit weekend vol met (Beach)Volleybal en we hopen je binnen of buiten te zien.