Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

 

 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Coronaprotocol voor leden 

Trainingsrooster binnen sporten
Roosters > Trainingen

 

 

 

 

 

Trainingsrooster buiten sporten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gooi alle lege petflessen in de grote gele petfles in het Dynamo Café

Vanaf 1 juli 2021 wordt er statiegeld geheven op nagenoeg alle petflesjes (Chaudfontaine, Aquarius enz.). Het statiegeld bedraagt € 0,15 per flesje.Dynamo heeft besloten om het statiegeld niet door te berekenen in de prijs van de flesjes frisdrank die wij aan de bar verkopen. Daar staat tegenover dat we van jullie verwachten dat de lege flesjes in de 1.85 meter hoge petfles worden verzameld. Dus, de lege flesjes niet achterlaten in de kleedkamer, meenemen in de sporttas of weggooien in een afvalcontainer maar dumpen in de Grote Gele petfles in het Dynamo Café. Wil je de vereniging helpen? Neem dan ook lege petflesjes van huis mee en dump ze in de Gele Fles. Op deze wijze verdient de vereniging wat extra geld dat uiteindelijk weer ten goede komt aan de leden.