Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

 

 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Coronaprotocol voor leden 

Trainingsrooster binnen sporten
Roosters > Trainingen

 

 

 

 

 

Trainingsrooster buiten sporten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Coronaregels binnen sporten

Voor het sporten binnen houden we ons uiteraard aan de corona richtlijnen van het RIVM. Publiek is toegestaan in de sporthal met inachtneming van de 1,5 meter afstand en het plaatsnemen op een zitplaats. In het Dynamo Café gelden de richtlijnen die ook voor de horeca gelden, desinfectiemiddel is aanwezig, registratie is verplicht en plaatsnemen op een vaste zitplaats is de regel. Ook hier houden we uiteraard de 1,5 meter afstand aan. Het Dynamo Café sluit uiterlijk om 00:00 uur.