Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

 

 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Coronaprotocol voor leden 

Trainingsrooster binnen sporten
Roosters > Trainingen

 

 

 

 

 

Trainingsrooster buiten sporten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dynamo Café gesloten vanaf 20 juni

Deze week wordt het clubhuis voor het laatst schoongemaakt voor de zomervakantie. Vanaf komend weekend is het clubhuis dan ook gesloten voor gebruik voor bijeenkomsten. De toiletten kunnen ook niet meer worden gebruikt. Sleutelhouders wordt gevraagd het clubhuis niet meer te gebruiken hierna. In de komende periode zal de vloer van het clubhuis worden gerenoveerd. Vanaf de start van het seizoen zal het Dynamo Café weer in gebruik worden genomen.