Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Zaterdag 5 juni binnen volleybal voor de jeugd

Op zaterdag 5 juni wordt er van 13.00 tot 16.00 in de zaal weer gevolleybald voor alle jeugdteams (m.u.v. JB1, JC1, MB1 en MC1) van Dynamo (A/B/C). Hiervoor hoef je je niet op te geven, dus kom gewoon lekker naar de hal toe. Na een periode van veel buiten volleyballen is het nu ook weer fijn om dit in de zaal te kunnen doen. We zijn ook voornemens om de komende zaterdagen nog meer team-specifieke trainingsmomenten aan te bieden. Hiervan houden we jullie op de hoogte. We zien jullie allemaal graag op zaterdag 5 juni weer in de hal.