Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Trainingsrooster buitensporten vanaf dinsdag 25 mei

Doordat een aantal teams vanaf dinsdag 25 mei weer binnen gaat trainen zijn er een aantal wijzigingen in het rooster van het buiten sporten. Het buiten sporten loopt door tot de zomervakantie van de basisscholen in Apeldoorn (laatste trainingsdag zondag 18 juli). I.v.m. Pinksteren wordt er zondag 23 mei en maandag 24 mei niet getraind. Met regen wordt er niet geannuleerd. Als er tijdens de training onweer te dichtbij is of het regent te hard, dan kan er even geschuild worden. In geval van bijzondere omstandigheden, bijvoorbeeld als het KNMI code geel afgeeft, kan besloten worden om de trainingen af te gelasten. Houd de website in de gaten.

BijlageGrootte
Trainingsrooster buiten sporten per dinsdag 25 mei.docx24,34 KB