Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen, Info over lidmaatschapLid worden

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Trainingsrooster vanaf maandag 16 mei

 

 

 

 

Zaterdag 13-11
bestel nasi+saté

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster buiten sporten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Concept teamindelingen en trainingsgroepen

Het was een raar seizoen zo met Corona, eigenlijk was het geen seizoen. We hopen erop dat we volgend seizoen weer zonder beperkingen mogen trainen en spelen. We zijn daarom net als elk jaar in deze periode weer druk bezig geweest met de conceptteamindelingen en de trainingsgroepen van de mini's voor komend seizoen 2021-2022. De conceptindelingen zijn te vinden bij de teams. Daarnaast is aan alle leden een begeleidend schrijven gemaild. Vanaf maandag 10 mei zal er met de nieuwe teams worden getraind volgens een nieuw rooster (zie bijlage). NB het trainingsrooster zal nog weer worden aangepast als er verder versoepelingen komen vanuit de overheid. We zullen door blijven trainen tot in Apeldoorn de schoolvakanties beginnen. Als je vragen en/of opmerkingen hebt lees het begeleidend schrijven over hoe contact op te nemen. Mede namens JC en MC, TC SV Dynamo

BijlageGrootte
Trainingsrooster buiten sporten per maandag 10 mei.docx23,52 KB