Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Bekerfinale op 18 april, play-off finale wordt best-of-three

De Nevobo heeft in overleg met Draisma Dynamo en Amysoft Lycurgus nieuwe data vastgesteld voor zowel de bekerfinale als de reeks play-off duels om de landstitel. De uitgestelde bekerfinale tussen Draisma Dynamo en Amysoft Lycurgus wordt nu gespeeld op zondag 18 april in het Topsportcentrum Alfacollege in Groningen.


De ontknoping van de strijd om het landskampioenschap, die zal worden ingekort tot een best-of-three serie, gaat van start op woensdag 21 april. Draisma Dynamo begint met een thuiswedstrijd. Op zaterdag 24 april volgt in Groningen de tweede wedstrijd. Voor het geval er een derde ontmoeting noodzakelijk mocht zijn, dan wordt die op zondag 25 april in Apeldoorn afgewerkt.


De serie moet voltooid zijn voordat het internationale seizoen begint. Het Nederlands team, waarvoor in totaal acht spelers van Dynamo en Lycurgus op de longlist staan, speelt namelijk op 7 mei al de eerste interland voor de EK-kwalificatie.