Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Bekerfinale Draisma Dynamo - Amysoft Lycurgus uitgesteld

Draisma Dynamo heeft voor het derde jaar op rij de bekerfinale bereikt. Zaterdag 3 april zette het ook Sliedrecht Sport met 3-0 aan de kant (18-25, 15-25, 20-25). De finale tegen Amysoft Lycurgus op Tweede Paasdag in het MartiniPlaza in Groningen gaat niet door. Bij finalist Draisma Dynamo zijn drie spelers positief getest op het coronavirus. Wanneer de wedstrijd wel plaatsvindt, is nu nog niet bekend. Zie ook het bericht op nos.nl