Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Vier volleybalsters van Dynamo verdedigen de eer van Oranje onder de 16 jaar

Uit de Stentor, 30 maart 2021: Dat je als club één of twee speelsters levert aan een nationaal jeugdteam, dat komt nog wel eens voor. Maar vier volleybalsters in de selectie is wel een bijzonderheid. Dynamo-speelsters Luna Strikwerda (14), Floor Hogenhout (15), Else Rogier (15) en Aysha Meering (14) proberen zich de komende dagen met Oranje te plaatsen voor het EK volleybal.Lees het volledige artikel op de website van de Stentor. Foto: de Stentor