Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Vanaf dinsdag 16 februari weer buiten sporten voor de jeugd

Wijziging: vandaag (maandag) geen trainingen!

Zojuist zijn de velden geïnspecteerd. Het dooit niet hard genoeg om vandaag al te kunnen trainen.

 

Vanaf maandag 15 februari is er weer buiten sporten voor de jeugd. De temperaturen zijn weer aan het stijgen en daardoor is het weer verantwoord. Zie voor de volledigheid het schema onderaan dit bericht. Als het vanwege het weer niet verantwoord is om buiten te sporten, zullen we dat uiterlijk een uur van te voren op de website publiceren. Voor sportmomenten op zaterdag en zondag is dat uiterlijk de avond ervoor. Neerslag of regen is geen reden om het buiten sporten te annuleren. Houd met je kleding rekening met het weer. Voor de duidelijkheid: we plaatsen alleen een bericht op de website als het buiten sporten niet door gaat. Staat er geen bericht op de website, dan gaat het buiten sporten door. Er is ook buiten sporten in de voorjaars (krokus)vakantie van 20 t/m 28 februari. In het bijzonder willen we jullie er op wijzen dat iedereen die in een jeugdteam speelt kan meedoen aan een tweede sportmoment. Hierbij geeft Wim Bijsterbosch jullie een fysieke training. Tijdens deze training leer je beter te bewegen en dat is erg handig met volleybal! De training is niet zwaar, het is geen krachtraining. Kom dus ook naar dit moment! Veel plezier allemaal weer met het buiten sporten. Namens de TC SV Dynamo, Arjan de Groot

BijlageGrootte
Trainingsrooster buiten sporten per maandag 1 feb.docx16,46 KB