Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Geen buiten sporten voor jeugd t/m zondag 14 februari

In tegenstelling tot ons eerdere bericht: in verband met de huidige temperatuur, de sneeuw en de weersvoorspellingen voor de komende dagen is er t/m zondag 14 februari geen buiten sporten voor de jeugd. Op zondag 14 februari zullen we een update plaatsen op de website over de dagen na 14 februari. We houden de voorspellingen in de gaten. Zodra het weer verantwoord is om buiten te sporten, zal het buiten sporten weer doorgaan. Voor de jeugd willen we als tip geven: ga lekker buiten spelen in de sneeuw, zodat je toch lekker beweegt. Voor alle anderen die dit lezen: geniet van het winterweer! Namens TC SV Dynamo, Arjan de Groot