Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Geen buiten sporten voor jeugd; van zondag 7 februari t/m woensdag 10 februari

In verband met de afgegeven code oranje voor zondag 7 februari en de weersvoorspellingen voor de dagen erna gaat het buiten sporten voor jeugd t/m 17 jaar niet door van zondag 7 februari  t/m woensdag 10 februari. Voor de dagen na woensdag 10 februari laten we voorlopig nog wel doorgaan, omdat de voorspellingen zijn dat de temperaturen weer gaan stijgen. Uiteraard houden we de voorspellingen in de gaten en als het niet verantwoord is  om buiten te sporten dan kan er op later moment worden besloten dat na woensdag 10 februari het ook nog niet door gaat. Voor de jeugd willen we als tip geven ga lekker buiten spelen in de sneeuw, zodat je toch lekker beweegt. Voor de andere leden en personen die dit lezen geniet van het Winterweer! namens TC SV Dynamo, Arjan de Groot