Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Lianne Sonneveld gaat volleyballen en studeren aan de University of Louisiana at Lafayette

Overgenomen van Kingstalent.com: Volleyballen en studeren in Amerika: de droom van menig volleyballer in Nederland. Lianne Sonneveld, speelster van Dames 1, is één van deze toppers. Het jonge talent zal dit jaar afreizen naar Amerika om volleyballen en studeren te combineren op het hoogste college niveau van Amerika. De University of Louisiana at Lafayette wordt het nieuwe thuis van de talentvolle passer/ loper de komende jaren, waar ze de school zal vertegenwoordigen als een Louisiana Ragin’ Cajun. Lees het hele artikel op Kingstalent.com.