Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Bekijk de wedstrijden van Draisma Dynamo via gratis livestream

Op 1 januari is de Eredivisie Volleybal hervat met de kraker Amysoft Lycurgus - Draisma Dynamo en een mooi resultaat: een 3-1 overwinning voor Dynamo. Alle Eredivisiewedstrijden kun je nu gratis live bekijken voorzien van liveverslag van commentatoren van de thuisspelende club. Hoe werkt het?

  • Maak (ruim voordat de wedstrijd begint) een account aan. Dit geldt zowel voor leden als niet-leden van de Nevobo. Leden kunnen hiervoor hun Mijn Volleybal-account gebruiken.
  • Kort voor een wedstrijd start de live-uitzending. Vanaf dat moment kun je inschakelen. Klik op een wedstrijd van de Eredivisie Heren of de Eredivisie Dames. Als je op de wedstrijd klikt, kom je automatisch bij de livestream uit.

De wedstrijden in de Eredivisie kun je ook bekijken via het platform eyecons.com. Later dit seizoen kun je de livestreams ook zien in de Mijn Volleybal app. Lees meer over de livestreams op de website van de Nevobo.