Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Zaterdag 16 januari: Multisport Winterevent voor jeugd t/m 17 jaar

Volgens de geldende Covid-19 regels mogen we tot en met dinsdag 19 januari niet binnen sporten. Jeugd t/m 17 jaar mag echter wel in teamverband buiten sporten. En dat is fijn want sport en bewegen is belangrijk voor het opbouwen van een goede weerstand. Omdat we sport en bewegen willen blijven aanbieden aan de jeugd, organiseren we op zaterdag 16 januari een Multisport Winterevent.


Welke sporten ga je doen?

Er zijn een aantal sporten en spellen die je ook goed kunt doen als je warme kleding aan hebt. Welke sporten en spellen op het programma staan blijft nog even een verrassing, dat hoor je op zaterdag 16 januari. Je zal met je team in ieder geval 4 verschillende sporten en/of spellen spelen. Het maakt niet uit of je wel of niet kunt volleyballen, het gaat erom dat we er met elkaar weer een gaaf evenement van gaan maken!


Wie kunnen aan dit toernooi meedoen?

Het Multisport Winterevent is voor jeugdleden van SV Dynamo en jeugd uit Apeldoorn dat geen lid is van SV Dynamo. Leeftijd: vanaf groep 6 van de basisschool t/m 17 jaar.


Hoe kun je meedoen?
  • Ben je lid van SV Dynamo? Dan hoef je je niet voor dit toernooi in te schrijven. Omdat we het belangrijk vinden dat we contact met elkaar houden, delen we alle teams t/m 17 jaar automatisch in. We willen uiteraard iedereen de ruimte geven om een eigen afweging te maken of je deel wil nemen. Binnenkort ontvang je een mail met meer informatie over het Multisport Winterevent. Hierin staat ook hoe je je kunt afmelden.
  • Ben je geen lid van SV Dynamo? Dan kun je een team inschrijven via het aanmeldformulier. Inschrijven kan t/m woensdag 13 januari. Deelname is gratis.
Programma

9.00 - 12.00   Toernooi voor kinderen uit groep 6, 7 en 8 van de basisschool

  • Je kunt een team inschrijven in de categorie groep 6/7 of groep 7/8.
  • Teams bestaan uit minimaal 4 personen en maximaal 8 personen.
  • Er is ruimte voor maximaal 10 buurt teams.
  • Vol = vol

13.00 - 16.00   Toernooi voor jeugd van 12 t/m 17 jaar

  • Je kunt een team inschrijven voor de leeftijdscategorieën 12/13, 14/15 en 16/17 (dit komt ongeveer overeen met de leeftijden van de SV Dynamo-teams).
  • Teams bestaan uit minimaal 6 personen en maximaal 10 personen.
  • Er is ruimte voor maximaal 10 buurt teams.
  • Vol = vol

Helaas zijn toeschouwers nog steeds niet toegestaan, maar ook zonder hen gaan we er een mooie dag van maken!


We zien jullie graag op zaterdag 16 januari.