Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen, Info over lidmaatschapLid worden

 

 

 

 

 

 

Bestel je pizza voor Super Saturday! 

 

 

 

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Trainingsrooster vanaf maandag 16 mei

 

 

 

 

Zaterdag 13-11
bestel nasi+saté

 

 

 

 

 

 

Trainingsrooster buiten sporten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geen trainingen vanaf dinsdag 15 december t/m dinsdag 19 januari

Naar aanleiding van de toespraak van premier Rutte op maandagavond 14 december vervallen alle trainingen vanaf dinsdag 15 december tot en met dinsdag 19 januari. De technische commissie onderzoekt de mogelijkheid om voor jeugdleden t/m 17 jaar na de kerstvakantie (vanaf maandag 4 januari) buiten sportactiviteiten te organiseren. Het kersttoernooi voor de mini's op zaterdag 19 december gaat ook niet door. Voor leden vanaf 18 jaar geldt een maximale groepsgrootte van 2 personen. Hierdoor lukt het helaas niet om iets te organiseren voor onze seniorenleden. Let goed op jezelf en je naasten en blijf gezond.