Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dit weekend livestream van alle wedstrijden om de Supercup

Klaar voor een weekend topvolleybal? Zaterdagmiddag 3 oktober speelt Draisma Dynamo om 17.30 uur de halve finale van de Supercup tegen Active Living Orion. De winnaar van deze wedstrijd speelt zondag 4 oktober om 16.00 uur de finale tegen Amysoft Lycurgus. Het overzicht van de Dames wedstrijden staat op de website van volleybal.nl. Je kunt alle wedstrijden om de Supercup live volgen via https://www.volleybal.nl/supercup/livestreams


Foto: Wout van Zoeren