Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

Nationale Sportweek 18 t/m 27 september

Vandaag is de Nationale Sportweek van start gegaan, een initiatief van NOC*NSF. Noëlle (MC4), Mette (MC4), Seyla (N6.1), Minoek (MC4), Loïs (MC4) en Sarin (MC3) werkten samen met Celeste Plak mee aan promotiemateriaal voor de nationale campagne. Ze zijn zelfs al gespot op een billboard in Amsterdam! 


Sport maakt je fitter, sport geeft je meer zelfvertrouwen, het maakt je socialer, sport verbroedert, het creëert nieuwe vriendschappen, op het veld, maar ook ernaast, sport haalt het beste in mensen naar boven, het leert je grenzen stellen en steeds opnieuw verleggen, door sport zit je lekkerder in je vel, het maakt je gelukkiger, sport doet iets met je.