Volleyballen iets voor jou? 
Geef je op voor 3 x gratis trainen

Volleyballen iets voor jou? 
Flyer (2 t/m 18 jaar)

 

 

 

 

 

 

Ja, ik kom ook naar het wereldcafé ledenraadpleging op woensdag 31 oktober 


 

 

Kom naar het eindfeest op zaterdag 21 april! 

 

 

 

 

 

Laatste Super Saturday op 7 april, bestel een Domino's pizza

 

 

 

 

Nieuw voor peuters en kleuters:
nijntje Beweegdiploma en Sportspeeltuin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Robert Horstink nieuwe hoofdtrainer jongens-/herenlijn

SV Dynamo is bijzonder blij en trots dat met ingang van komend seizoen Robert Horstink als hoofdtrainer voor de jongens- en herenlijn is aangesteld. Robert is geen onbekende binnen de vereniging: afgelopen jaar was hij al actief als tweede trainer van Heren 2 (topdivisie) en Heren 3 (2e divisie). In zijn nieuwe functie als hoofdtrainer wordt Robert voornamelijk verantwoordelijk voor het bewaken van de opleidingsstructuur en de afstemming met de verschillende trainers. Hij is als geen ander in staat talenten te begeleiden en te motiveren om zo bij hen het beste naar boven te halen. Het begeleiden van deze talenten gaat Robert overigens samen met Arjan de Groot doen. Arjan combineerde vorig jaar de functie van hoofdtrainer nog met die van hoofd opleidingen binnen SV Dynamo; komend seizoen richt hij zich dus uitsluitend op de opleidingen. De afstemming van het persoonlijk ontwikkelplan gebeurt uiteraard in overleg met de talenten zelf en met hun ouders/verzorgers. Met het aanstellen van Robert als hoofdtrainer kunnen we onze jeugdopleiding voor de jongens-/herenlijn nog beter vormgeven. We kijken dan ook vol vertrouwen uit naar komend volleybalseizoen.